Kişisel Bakım,  Kozmetik,  Saç Bakımı

Nisan Bitenleri (Saç Bakımı, Kozmetik, Kişisel Bakım)

Yepyeni bir bitenler yazısından herkese merhabalar.

Bugünkü yazımda sizlerle; Nisan ayında bitirdiğim ürünlerle ilgili yorumlarımı paylaşacağım. Bu ay içerisinde, o kadar çok ürün birlikte bitti ki, bazı ürünleri bitirdiğim haftasında burada paylaştım. Bu yazıdaki ürünler de, son iki haftada bitirdiğim ürünler. Çayınızı, kahvenizi hazır edin derim. Çünkü biraz uzun bir bitenler yazısı sizi bekliyor.

1- Isana Boyalı Saçlar için Şampuan – Nar ve Guarana

2- Agiva Salon Professional Strength & Shine Two Phase Conditioner Keratin

Bu ay bitirdiğim saç ürünleri bunlardı. Şimdi, kozmetik ürünlerine geçiyorum:

3- Maybelline New York The Colossal Go Extreme Leather Black Perfecto Siyah Maskara

  • Bu ürünü de, yanlış hatırlamıyorsam yılbaşından önce satın almıştım. Ocak ayından beri düzenli kullandığım rımelimdi. Başka bir rımel kullanmadım hiç. Ürünü, ilk kez kullanıyorum bu arada. Bu maskaradan da memnun kaldım ve ürün bitene kadar kullandım. Artık içinden çok az ürün geliyordu ve kurumaya da başlayınca, dün ürünü elden çıkardım. Siyahlığı çok güzeldi. Kirpikleri tel tel ayırması, kirpikleri olduğundan daha uzun ve hacimli göstermesi, beğendiğim özelliklerinden. Kirpikleri çok güzel kıvırıyordu bir de. Şu an farklı bir maskaraya geçtim. Bu ürüne denk gelirsem, yine satın alabilirim. Ürünle ilgili detaylı inceleme yazımı, şurada bulabilirsiniz.

4- Golden Rose Prestige Blue Volume Mascara

5- Beaulis Happy Color Renkli Pembe Maskara 623 Summer Vibe

  • Bu ürünü de, geçen yaz Gratis mağazasından satın almıştım. Pembe ruj süreceğim günlerde, pembe tonlu farlar sürdüğüm zamanlarda, bazen bu rımeli kullanmayı tercih ettim. Renk tonunu çok beğendiğim için ürünü kimi zaman, ince uçlu bir fırça ile eyeliner olarak da sürdüm. Çok tatlı ve öne çıkan bir pembe tonunda. Kurumaya başladığı için ve aradan uzun süre geçtiği için ürünü elden çıkardım. Ürünle ilgili detaylı inceleme yazımı, şurada bulabilirsiniz.

6- BEAUTY GIRL Chic & Pink Transparan Kaş Maskarası

  • Bu ürünü de, Eve Shop mağazasından satın almıştım. Daha önce de, kullanıp bitirdiğim ve memnun kaldığım bir ürün olduğu için ürünü tekrar satın almak istemiştim. Uygun fiyatlı, memnun kaldığım, vegan bir ürün. Uygun fiyatlı, vegan alternatifler arayanlar, bu markanın ürünlerine de bakabilirler. Genelde güzel, fiyat-performans ürünleri çıkarıyorlar. Bu kaş maskarasını da çok beğeniyorum. Kaşlarımı çok güzel tarıyor ve sabitlememe yardımcı oluyor. Şeffaf olduğu için zamanla rengi, kaş kalemi veya kullandığım fardan dolayı, değişebiliyor. Ancak bu çoğu şeffaf kaş jelinde oluyor. Ürünü epeydir düzenli olarak kullanıyorum. İçerisinde çok az kalmıştı. Rengi çok değiştiği için artık kullanmak istemedim. Şimdi farklı bir kaş şekillendirici aldım. Ürünle ilgili ayrıntılı yorumlarımı, şurada bulabilirsiniz.

7- Eklips Far Fırçası

  • Bu fırçayı da, birkaç yıl önce Gratis mağazasından satın almıştım. Bu markanın fırçaları, Gratis’te satılıyor. Epeydir kullandığım, çok kullanışlı ve yumuşak uçlu bir fırçaydı. Ancak zamanla kullanıma bağlı olarak, yumuşaklığını kaybetmeye ve kılları bazı yerlerden çıkmaya başladı. Yeni birkaç fırça aldığım için artık benim için işlevini kaybettiğinden, bu ürünü de bu hafta elden çıkardım. Bu fırça ve beğendiğim tüm diğer makyaj fırçalarımı, şu yazımda bulabilirsiniz.

Kozmetik ürünleri de bitti, son olarak kişisel bakım ürünü kaldı:

8- Bic Click Soleil 3 Sensitive

  • Bu ürünü de, Rossmann mağazasından satın almıştım. Daha önce hiç kullanmadığım bir üründü. Ancak denemek istemiştim. Ben bu konuda, Gillette Venus Comfort Glide’ı çok beğeniyorum. Onun sağladığı pürüzsüzlüğü çok beğeniyorum. Jel barları sayesinde, yumuşacık bir ten görünümü sağlıyordu. Ancak epeydir kullandığım için bir değişiklik yapmak istedim. Bu pakette de iki adet tıraş bıçağı çıkıyor. Birini kullanıp bu hafta elden çıkardım. Ürünü epeydir kullanıyordum ve tamamen hijyen açısından elden çıkardım. Yoksa keskinliği halen yerindeydi. Bu ürün de, kaygan ve yumuşak bir tıraş deneyimi sağlıyor. Ben bu ürünü, çoğunlukla kol üstümde, nadiren ise bacaklarımda kullandım. Epilatör ile tüylerimi aldıktan bir veya bir buçuk ay sonra genelde benim tüylerim çok seyrek çıkar. Ben pürüzsüz bir ten görünümünü sevdiğim için bu ürün ile tüylerim uzadığı zaman, kollarımın üstündeki tüylerin üzerinden, bir veya iki kez geçiyorum. O pamuk gibi ten görünümünü sağladığım rutinim, bu aşamalardan oluşuyor. Her kullanımda mutlaka öncesinde cildime, nemlendirme özelliği yoğun olan bir duş jeli sürüyorum. Kullandıktan sonra da cildimi nemlendirici kremle nemlendiriyorum. Bu ürünü sevdim, konforlu bir kullanımı var.

Tanıtım yazıları, pr & marka iş birlikleri ya da aklınıza gelebilecek birçok konuda merak ettikleriniz ve danışmak istedikleriniz için bana aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz:

Mail: ebrubektasoglu@gmail.com

Facebook

Tumblr

Behance

X: @ebrubektasoglu

Instagram: @ebru.bektasoglu

 
 
 
       

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir