Kozmetik

Ürün İnceleme: Beaulis Touch It Toz Allık 291 Sunset

Yepyeni bir ürün inceleme yazısından herkese merhabalar.

Bugünkü yazımda sizlerle; Beaulis markasının ”291 Sunset” adlı allığını yakından inceleyeceğiz.

  • Bu allığı, geçtiğimiz ay arkadaşım bana hediye olarak almıştı. Ürünü Gratis mağazasından almıştı. Bu markanın ürünleri, sadece Gratis mağazalarında ve internette satılmakta.
  • Ürünü genel anlamda beğendim. Renk, doku ve kalıcılık olarak beklentimi karşılayan bir tekli allık. Uzun vadeli kullanımda toz allıkları krem allıklara göre daha kullanışlı buluyorum.
  • Şeftali tonlarında, sıcak tonlu bir allık. Her mevsim kullanılabilecek bir renk tonuna sahip. Sıcak alt tonlu, bakır veya şeftali tonlarında ve hatta kahverengi tonlarında makyaj yaptığınızda, bu renkte bir allık tercih edebilirsiniz. Çok güzel bir uyum yaratacaktır.
  • Ürün toz bir ürün olmasına rağmen, bence çok güzel bir fiyat-performans ürünü. Yanaklara çok güzel, hem belirgin hem de doğal bir turunculuk veriyor. Yumuşacık, kadife gibi bir dokusu var. Toz toz durmuyor ve dağıtması çok kolay. Yanaklara canlılık veriyor. İlk sürdüğünüz gibi gün boyu yanağınızda durmuyor ama gün boyu yanağınızdan renginin gitmeyeceğini söyleyebilirim. Kalıcılığını, bir toz allığa göre gayet başarılı buldum.
  • Sıcak alt tonlu saç renkleri kullanıyorsanız, bakır veya bakır-kızıl saç renkleri kullanıyorsanız, bu renkte bir allık tercih edebilirsiniz. Saçlarınızla mükemmel bir uyum sağlayacaktır.
  • Ürünün açıldıktan sonraki kullanım ömrü; 12 ay. Bu seride, farklı renkler de mevcut. Dilerseniz farklı renklerine de bakabilirsiniz. Ben uzun zamandır şeftali tonlarında bir allık aradığım için benim açımdan nokta atışı bir hediye oldu gerçekten. Normalde makyajda bu tonları çok kullanmıyorum. Ama arada, canım pembe tonlarından sıkıldığında, sıcak renklere geçiş yapıyorum. O zaman şeftali tonlu allıklar makyajımın genel bütünlüğüyle çok güzel uyum yakalıyor. Siz de favori allıklarınızı benimle de paylaşabilirsiniz.

Saç boyama, saç bakımı, tanıtım yazıları, pr & marka iş birlikleri ya da aklınıza gelebilecek birçok konuda merak ettikleriniz ve danışmak istedikleriniz için bana aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz:

Mail: ebrubektasoglu@gmail.com

Facebook

Tumblr

X: @ebrubektasoglu

Instagram: @ebru.bektasoglu

Portfolyom: Behance

 
 
 
       

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir