Kozmetik

Ürün İnceleme: Beaulis Warm It Krem Allık 558 Hot Coral

Yepyeni bir ürün inceleme yazısından herkese merhabalar.

Bugünkü yazımda sizlerle; Beaulis markasının, 558 Hot Coral isimli, krem allığını yakından inceleyeceğiz.

  • Beaulis; ürünlerini severek kullandığım, fiyat-performans olarak bakıldığında, çok başarılı ürünleri olan bir kozmetik markası. Yalnızca, Gratis mağazalarında satılıyor. Ürünlerini keşfedip denemeyi sevsem de, bazen internette viral olan ürünlerini de merak etmiyor değilim. 558 Hot Coral isimli krem allığı da böyle bir ürün. Deneyip kullananların çoğunlukla memnun kaldığı, viral olmuş bir kozmetik ürünü. Ben de bu allıktan, çok çok memnun kaldım.
  • Öncelikle, ilk kez krem allık kullanıyorum. Toz allığa kıyasla; ciltte daha doğal bir görünümü oluyor, aynı zamanda cildi, daha sağlıklı ve parlak gösteriyor. Cilde çok güzel renk vermenin yanı sıra, cildi daha sağlıklı göstermesi de, bence krem allıkların kullanımının yaygınlaşmasında, önemli bir etken. Ancak toz allık kullanmayı da çok seviyorum. Bazen, daha belirgin ve öne çıkan görünümler için toz allık kullanmayı tercih ediyorum.
  • Renk olarak bu krem allıktan, çok çok memnun kaldım. Tam istediğim, yanaktaki o pembiş görünüm için renk anlamında, beklentimi karşılayan bir ürün. Yanakta bu allık, pembiş pembiş duruyor. Sıcak bir pembe tonunda. Hafif içerisinde şeftali tonları da hakim. Ancak yoğun olarak, yanakta direkt pembe olarak duruyor. Fırça veya parmak ile dağıttığınızda, çok doğal bir pembelik veriyor yanaklara.
  • Ürünün, adından da anlaşılacağı üzere, kremsi bir yapısı var. Yanaklara yumuşacık sürülüyor ve dağıtması çok çok kolay. Ben dağıtmak için fırça kullanıyorum. Ancak ellerinizle de dağıtabilirsiniz. Aynı zamanda, makyaj süngeri de kullanılabilir.
  • Yanakta, çok hafif bir duruşu var. Yüzünüzde ağırlık yapmıyor. Ten makyajınızı bozmuyor ve fondöteni kaldırmıyor. Makyajınızla ve cildinizle bütünleşen bir yapısı var. Kalıcılığı ise oldukça başarılı. Gün içinde şu ana kadar hiç tazeleme gereği duymadım. Rengi çok az kayboluyor ama yanağınızdaki o pembelik, akşama kadar sabit kalıyor.
  • Ürünün herhangi bir kokusu yok. Genelde Beaulis‘in ten ürünlerinde, parfümlü bir koku olurdu. Ancak bu üründe, koku almadım belirgin bir şekilde.
  • Bu ürün aynı zamanda, ruj olarak da kullanılabilir. Krem allığı ruj olarak da kullananlar oluyor. Ben daha önce hiç denemedim. Ancak bu allığın rengi, ruj olarak kullanılmaya da müsait. Bir gün ben de denerim.
  • Ürünün tasarımını da çok beğendim. Tam çantaya atıp çıkmalık incelikte ve çantada fazla yer kaplamıyor. Ürünün açıldıktan sonraki kullanım ömrü; 6 ay. Bu süre keşke biraz daha uzun olsaydı. Ancak ürünü çok beğendiğim için sık sık kullanıyorum ve bu süreyi geçirmeden, bitirebileceğimi umuyorum.

Benim, 558 Hot Coral Krem Allık ile ilgili, sizlerle paylaşmak istediğim gözlemlerim böyleydi. Sizler de, favori krem allık önerilerinizi, benimle paylaşabilirsiniz.

Saç boyama, saç bakımı, tanıtım yazıları, pr & marka iş birlikleri ya da aklınıza gelebilecek birçok konuda merak ettikleriniz ve danışmak istedikleriniz için bana aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz:

Mail: ebrubektasoglu@gmail.com

Facebook

Tumblr

Twitter: @ebrubektasoglu

Instagram: @ebru.bektasoglu

Dijital portfolyom: Behance

 
 
 
       

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir