Kızıl Saç,  Kozmetik,  Öneri,  Saç Bakımı

Haziran’da Biten Saç Boyaları ve Saç Bakımı Ürünleri

Yepyeni bir ürün inceleme yazısından herkese merhabalar.

Bugünkü yazımda; Haziran ayında bitirdiğim saç boyaları ve saç bakımı ürünleriyle ilgili yorumlarımı, sizinle paylaşacağım.

Koleston 77/44 Kor Ateşi Kızılı

  • Bugün, uzun bir aradan sonra ilk kez bu rengi kullandım. Sıcak alt tonlu, bakır yansımalı kızıllar kullanmayı özlemiştim. Son zamanlarda, daha çok kızılımsı tonlarda makyaj yaptığım için elim bu renge gitti. Bir tüp kor ateşi kızılı ile bir tüp Lil’afix lal kızılını, iki minik şişe oksidan ile karıştırdım. Oksidanlar 30 voldü. Çok güzel bir renk karışımı elde ettim. Yakın zamanda paylaşıyor olacağım sizinle de. (: Bu renk benim, market boyaları içinde en sevdiğim kızıl tonlarından. Tek başına kullanınca da, lal kızılı ile karıştırınca da güzel renk sonuçları ortaya çıkıyor. Turuncu yansımalı, sıcak alt tonlu, kırmızıya çalan bir kızıl tonu arıyorsanız, bu renge siz de bir şans verebilirsiniz. Ürünle ilgili yorumlarım için şuraya da tıklayabilirsiniz.

Acacia Jean’s Color Gül Kurusu Rose Passion

  • Bu rengi de, ikinci kez satın alıyorum. Toptancıya gittiğimde, biber kırmızı rengi kalmadığından bu rengi almıştım. Bu ay, saçlarımın rengini tazelemek için kullandım gül kurusu rengini. Ürünü başka hiçbir renkle karıştırmadan tek başına kullandım. Ürünle ilgili ayrıntılı inceleme yazımı şurada bulabilirsiniz.

Uni Baby Saç ve Vücut Şampuanı

  • Favori bakım ürünlerimden biri, öyle ki kaç şişe bitirdiğimi hatırlamıyorum. (: Şişe tasarımları arada değişiyor ama ürünün etkileri bende hiç değişmiyor. Ben bu şampuanı; makyaj fırçalarımın temizliğinde, duş jeli amaçlı ve her sabah yüzümü yıkamak ve akşamları ise makyajımı temizlemek için kullanıyorum. Bu ürün, benim yüzüme çok iyi geldi. Bana, yıllardır kullandığım La Roche Posay Effaclar temizleme jelini bıraktırdı. Ki kendisi benim favori yüz temizleme jelimdir, onu da es geçmeyeyim. (: Uni Baby’nin bu şampuanı; çok güzel makyaj çıkarıyor ve yüzümü de kurutmadan, tahriş etmeden temizliyor. Şu sıralar yüzümü temizlemek için yalnızca bu ürünü kullanıyorum. Bittikçe de alıyorum.

Bee Beauty Hindistan Cevizi Saç Maskesi

  • Daha önce bu saç maskesinin, renk koruyucu olanından kullanmıştım ve memnun kalmıştım. Bu serideki tüm çeşitleri denemeye kararlıyım. (: Bu çeşidi de çok güzeldi. Özellikle kokusuna bayıldım. Renk koruyucu olan maskenin kokusuna göre çok daha güzel ve kalıcı bir kokusu var. Keşke bu tek kullanımlık maskelerin büyük boyları olsa. Saçıma verdiği yumuşaklık çok çok iyi. Denk geldikçe aldığım maskelerden biri oldu. (:

BEAUTY GIRL Avokado Keratin Maske

  • Beauty Girl markasının ürünlerini severek kullanıyorum. Marka, vegan ürünler üretmesi sebebiyle de tercihim oluyor. Bu maskesini, ilk kez kullandım ve üründen çok memnun kaldım. Kokusu, saçlara verdiği yumuşaklık, parlaklık ve nemlendirme etkisi çok güzeldi. Denk geldiğimde tekrar satın almayı düşünüyorum. Farklı çeşitlerine de bakabilirim. Bee Beauty’nin maskesiyle kıyasladığımda, etkileri çok daha başarılı bence. Saça gözle görülür bir hacim de veriyor. Bu arada bu tek kullanımlık maskeleri çok pratik buluyorum. Çok sık maske kullanan biri değilim. Çünkü bu ürünler, saç boyasını akıtabiliyor. Ancak arada kullanmak istediğimde, bu tek kullanımlık saç maskeleri, harika bir alternatif bence. (:

Saç boyama, saç bakımı, marka iş birlikleri ya da aklınıza gelebilecek birçok konuda merak ettikleriniz ve danışmak istedikleriniz için bana aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

Mail: ebrubektasoglu@gmail.com

Facebook

Twitter

Tumblr

Instagram

Ebru Bektaşoğlu

 
 
 
       

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir