ağustos
Deneyim,  Kişisel Bakım,  Kozmetik,  Saç Bakımı

Ağustos’ta Bitirdiğim 6 Kişisel Bakım ve Kozmetik Ürünü

Yepyeni bir yazıdan herkese merhabalar!

Bugünkü yazımda sizin için Ağustos ayında bitirdiğim ürünlere dair yorumlarımı paylaşmak istedim. Sözü fazla uzatmadan hemen yorumlarıma geçmek istiyorum.

1- Perfect Purity Ağız Çalkalama Suyu (Bahçe Nanesi)

Ağzı yakmayan bir gargara. Güzel bir ferahlık sağlıyor ama uzun süreli değil. Birkaç saat sadece. Ağzı yakmadan temizleyen, uygun fiyatlı gargara arayanlara bu ürünü önerebilirim.

2- Sensodyne Diş Macunu (Tam Koruma + Beyazlatıcı)

Ferahlık ve temizleme açısından son derece başarılı bir ürün. Beyazlatma özelliği de şu ana kadar kullandığım tüm diş macunlarından daha iyi. Kesinlikle tavsiye edebilirim.

3- Benri Diş Macunu (Düzenli Kullanımda Daha Beyaz Dişler)

Ben bu ürünü seyahat çantam için almıştım. Açıkçası çok iyi bir performans beklemedim ve öyle de oldu. Bir daha satın alabileceğim bir ürün değil. Çünkü sadece anlık bir temizlik sağlıyor. Ne çok iyi koruyor ne de beyazlatmaya yardımcı.

4- Bee Beauty Isırganlı Şampuan (Organik Sertifikalı)

Hem indirimde olmasından dolayı hem de organik sertifikalı oluşundan dolayı satın aldığım ama hiç memnun kalmadığım bir ürün.

Öncelikle kokusunu ve yapısını hiç beğenmedim. Saçımı iyi temizlediğini düşünmüyorum. Ayrıca saçıma hacim vermedi, aksine sönük gösterdi.

Bununla birlikte, saç derimde kaşınma yaptı. Saçlarımı birbirine bulaştırdı ve duştan çıkınca saçlarımı taramamı zorlaştırdı.

5- Mehmet Aydın Keçi Sütü Sabunu

Doğal sabunlara meraklı bir insanım. Bu sabunu da şok markette görünce satın alıp denemek istedim.

Fiyatı pek çok doğal sabuna göre daha uygundu.

Kokusunu başta çok beğendim ama hiç kalıcı değil. Vücudumda herhangi bir tahrişe, kızarmaya, kaşınmaya neden olmadı. Kokusu kalıcı olmasa da belki el sabunu olarak kullanmak amacıyla yeniden satın alabilirim.

6- Nivea Skin Breathe Micellar Air Suya Dayanıklı Makyaj Temizleme Mendili

Uzun yıllardır makyajını sadece yüz temizleme jeliyle çıkaran bir insandım. Kullandığım ürün ise; La Roche Posay Effaclar Temizleme Jeli. Ürünle ilgili yorumlarıma buradan ulaşabilirsiniz.

Yoğun göz makyajı yaptığım zamanlarda makyajımı silmek için mendile ihtiyacım oluyordu, o yüzden bu ürünü satın aldım ama hiç memnun kalmadım.

Yüzümde sivilce oluşumuna neden olmadı, bu iyi bir özellik ama gözlerimde kızarma, yanma ve kaşınma yaptı.

Bu nedenle bir daha satın almayacağım bir ürün.

Benim kullandığım ürünler bunlardı. Sizin de öneri ve yorumlarınızı bekliyor olacağım. ♥️

Ebru Bektaşoğlu

 
 
 
       

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir