Kozmetik

Ürün İnceleme: New Well Likit Ruj No: 01

Herkese yepyeni bir ürün inceleme yazısından selamlar (:

Bugün; günlük makyajlara yakışacak, hemen hemen her kombinle uyum sağlayacak bir mat likit ruj önerisiyle geldim.

Bu ruju, yaklaşık iki ay önce almıştım. Kullandığım zamanlarda genellikle, markası ve numarası merak edilen bir likit rujdu. Detaylı inceleme yazısını, ne zamandır yüklemeyi planlıyordum. Kısmet pazar gününeymiş. (:

New Well Liquid Lipstick No: 01
  • Öncelikle renk olarak, günlük kullanıma uygun bir likit ruj. İçerisinde çok az pembelik barındıran fakat şeftali-kahve tonları arasında kalan, kahverengine daha yakın, orta koyulukta bir renk tonu var.
  • Mat bitişli bir likit ruj. Sıvı formda, sürdükten sonra biraz geç kuruduğunu söyleyebilirim. Ancak kuruduktan sonra tamamen mat bir görünüm sağlıyor. Kimi likit rujlar, sürüldükten sonra parlak durabiliyor ancak bu ruj, tamamen mat bitişli. Dudakta kuru bir görünüm yaratıyor. Bu açıdan, benden tam not aldı.
  • Fırçası yumuşak ve kullanışlı. Dudak kalemi kullanmaya gerek kalmadan, dudağı çok güzel çerçevelemenizi sağlıyor. Rujun yapısı yumuşacık, dudakta kayıp giden, kolay sürülen bir yapısı var.
  • Ürünün rahatsız eden bir kokusu yok. Kokusunu çok beğendim. 90’ların meyve aromalı cikletleri gibi kokuyor. (: Ben ve benzetmelerim (:
  • Kuruduktan sonra sağa sola çok fazla transfer olmuyor. Dudakta saatlerce sabit kalabiliyor. Çok fazla bir şey yiyip içmediğinizde, gün içi tazeleme bile gerektirmiyor.
Renk tonunu yakından görebilmeniz için dudakta duruşunu da buraya eklemek istedim. Açık renk, nude rujlardan hoşlanıyorsanız, bence bu ruj sizin için de biçilmiş bir kaftan olabilir. (: Yoğun göz makyajı yaptığınız zamanlarda da, ne renk ruj sürsem derdine çare adeta (:
  • Ürünün yapısından daha detaylı bahsedecek olursam, mat ve kuru bir görünüm sağladığına değinmiştim ancak dudağı kurutmadığını da söyleyebilirim. Yine de likit bir ruj olduğu için sürmeden önce mutlaka dudağımı nemlendirmeyi ihmal etmiyorum.
  • Gün içinde çok fazla dağılmayan bir yapısı var. Dudakta pütür pütür veya çizgi şeklinde bir görünüme neden olmuyor. Bu yönüyle de beğendiğim, sıklıkla kullandığım bir likit ruj.
  • Ambalajı ise oldukça kaliteli. Birkaç kez yere düşmesine rağmen değil kırılmak çatlamadı bile. Ayrıca çantada çok fazla yer kaplamıyor. (:
  • Açıldıktan sonra kullanım ömrü 12 ay. Paraben içermeyen bir ruj.
  • Her mevsim kullanılabilecek bir renk tonu var. Fakat bence sonbahar-kış mevsimine daha çok yakışacağını düşünüyorum. Genelde ilkbahar ve yaz aylarında, ben daha çok pembe tonlarını tercih ediyorum. (:

New Well markasının 01 numaralı likit rujuyla ilgili yorumlarım ve kullanıcı deneyimim böyleydi. Siz de beğendiğiniz, severek kullandığınız likit mat rujları benimle paylaşabilirsiniz. (:

Bu arada, bu markanın ilk kez bir ürününü kullandım ve genel manada üründen memnun kaldım. Bundan sonrasında markanın ürünlerine, daha çok göz gezdireceğim. (:

Saç boyama, saç bakımı, marka iş birlikleri ya da aklınıza gelebilecek birçok konuda merak ettikleriniz ve danışmak istedikleriniz için bana aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz:

Mail: ebrubektasoglu@gmail.com

Facebook

Twitter

Instagram

Tumblr

Ebru Bektaşoğlu

 
 
 
       

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.