Kozmetik

New Well Make-Up Station Lip Tint Dreams & Blusher Honey

Merhabalar blog ailem,

Bugünkü yazımda sizlerle; yeni satın aldığım kozmetik ürünleriyle ilgili yorumlarımı paylaşacağım.

Dün bir yazı paylaşmıştım burada. Ancak sunucudan kaynaklı bir problem nedeniyle yazıya sonrasında erişim sağlayamadım. Bu yüzden, New Well markasının ürünlerinin yanı sıra, dünkü yazımda paylaştığım ve yeni satın aldığım saç boyası ve kozmetik ürünlerini de, bu yazıma eklemek istedim. Ürünlerle ilgili yorumlarıma ise zaman içerisinde, bitirdikçe değineceğim.

Yeni satın aldığım kozmetik ürünleri soldan sağa sırasıyla; BioMagic 30 vol oksidan, BioMagic 66.55 vişne kızılı (Deep Red), Flormar Spider Lash 3in1 Mascara, Catherine Arley likit mat ruj 06, Miamina by Mara kaş şekillendirici, Beauty Girl kaş jeli, Nascita 4’lü göz makyajı fırça seti (Be a Mermaid serisi), Nascita açılı eyeliner fırçası ve Note Gel Look 15 Ruby Red oje.

Şimdi gelelim, New Well markasının ürünlerine:

  • Bu ürünleri bu hafta içinde satın almıştım. Özellikle lip tint dikkatimi çekmişti. Pembe alt tonlu olmayan bir lip tint ararken keşfettim bu ürünü. Rengi şişesinden oldukça koyu gözüküyordu. Bu yüzden satın alıp bir şans vermek istedim. Renk tonu beni çok şaşırttı. Gerçekten beklentimin üzerinde bir ürün. Öncelikle ürünün kokusu çok güzel, meyve aromalı bir kokusu var. Sıvı, mürekkep gibi bir yapısı var. Kırmızı alt tonlu, koyu kırmızı, bordo tonlarına çalan bir renk tonu var. Tam istediğim gibi. Ben bu ürünü ruj gibi tüm dudağıma uyguluyorum. Koyu kırmızıya bakan, tok bir bordo tonu. Renk tonu olarak beni aşırı mutlu etti bu ürün. Öyle ki, denk geldiğimde aynısından tekrar almayı düşünüyorum. İçinde neredeyse hiç pembelik yok. Sildiğimde de, kırmızı bir renk bırakıyor. Aynı zamanda, defalarca yıkamama rağmen çıkmıyor. Kalıcılığı da fiyatına göre oldukça başarılı diyebilirim. Dudağa sürerken, dalgalanma sorunu yaşamadım hiç. Opaklığı tıpkı ruj gibi. Aşağıya renk tonunu sizin için ekleyeceğim.

Benim bu ürünlerle ilgili sizlerle paylaşmak istediğim yorumlarım böyleydi. Umuyorum sizler için de fikir olmuştur. Sizler de favori lip tint ve allık önerilerinizi, benimle paylaşabilirsiniz.

Tanıtım yazıları, pr & marka iş birlikleri ya da aklınıza gelebilecek birçok konuda merak ettikleriniz ve danışmak istedikleriniz için bana aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz:

Mail: ebrubektasoglu@gmail.com

Facebook

Tumblr

Behance

X: @ebrubektasoglu

Instagram: @ebru.bektasoglu

 
 
 
       

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir