Kozmetik,  Vegan

Rival Loves Me Cream Blush Palette Krem Allık ve Aydınlatıcı Paleti

Yepyeni bir ürün inceleme yazısından herkese merhabalar.

Bugünkü yazımda sizlerle; Rival Loves Me markasının, krem allık ve aydınlatıcı paletini, yakından inceleyeceğiz.

  • Ben bu ürünü, Ankara Kızılay’daki Rossmann mağazasından satın almıştım. Sosyal medyada viral olmadan önce bu paleti birkaç kez, mağazada gördüğümde dikkatimi çekmişti. İnternette popüler olduktan sonra ben de bu palete bir şans vermek istedim. Çünkü renk skalası çok güzel ve birçok makyaja uyum sağlayacak allık renklerinden oluşuyor. Bir palette; 4 farklı renkte krem allık ve 1 adet de, krem aydınlatıcı bulunuyor.
  • Palette; pembe, şeftali ve kiremite çalan tonlarda, krem allıklar bulunuyor. Hem canlı ve tatlı hem de günlük kullanılabilecek, daha soft tonlarda renkler mevcut. Bu açıdan ben bu paleti, oldukça kullanışlı ve uygulaması da pratik buldum. Tasarım olarak da bence çok güzel bir palet. Günlük makyajlarda kullandığımız renklerin bir arada bulunması, paleti benim için cazip kılıyor. Birkaç haftadır, sadece bu paleti kullanarak allık ve aydınlatıcı uyguluyorum. Şu sıralar elimden düşmeyen bir palet. Renkler allık olarak kullanılabileceği gibi, krem far veya ruj olarak da kullanılabilir gibi duruyor. İnternette, bu tarz uygulamalar görmüştüm. Bu palet özelinde değil de, genel anlamda krem allıkları far veya ruj olarak kullanmak üzerine. Renkleri çok güzel ve canlı olduğu için belki de çok kullanışlı bir yüz paleti sayabiliriz.
  • Tüm allık renklerini ve aydınlatıcıyı, koluma swatch’ladım sırasıyla. Krem allıklar mat bitişli, içerisinde sim ya da sedef bulunmuyor. Aydınlatıcının içinde çok minik simler ve ışıltılar bulunuyor. Yapıları yumuşacık, kremsi bir dokuları var. Dilerseniz parmaklarınızla dilerseniz makyaj fırçasıyla uygulayabilirsiniz. Her iki türlü kullanıma da müsait. Uygulamaları çok kolay. Ciltte çok güzel dağılıyor ve renklerin yoğunluğu, birkaç kat sürülerek artırılabiliyor. Yanakta renkler çok doğal bir görünüm sağlıyor. Kalıcılık olarak ise bence çok güzel bir fiyat-performans ürünü bu palet. Gün içerisinde allık ve aydınlatıcı, sürdüğünüz yerden çok oynamıyor. Kalıcılık olarak da bu paleti beğendim. Beklentimin üzerinde bir ürün oldu.
  • Vegan bir ürün.
  • Ürünün kapağı açıldıktan sonraki kullanım süresi; 12 ay. Pembe, şeftali ve kiremit tonlarda allık renklerini ve aydınlatıcıyı bir arada bulabileceğiniz, kullanımı pratik bir palet. Sizler de memnun kaldığınız allık ve aydınlatıcı tavsiyelerinizi, benimle de paylaşabilirsiniz.

Tanıtım yazıları, pr & marka iş birlikleri ya da aklınıza gelebilecek birçok konuda merak ettikleriniz ve danışmak istedikleriniz için bana aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz:

Mail: ebrubektasoglu@gmail.com

Facebook

Tumblr

Behance

X: @ebrubektasoglu

Instagram: @ebru.bektasoglu

 
 
 
       

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir