Kozmetik,  Vegan

Ürün İnceleme: Rival Loves Me – Loud & Proud 18’li Far Paleti

Merhabalar blog ailem.

Bugünkü yazımda sizlerle birlikte; Loud & Proud adlı, 18 adet göz farı içeren far paletini, yakından inceleyeceğiz.

Uzun zamandır, renkli bir far paleti arayışı içindeydim. Daha önce, birkaç markanın renkli far paletlerine de bakmıştım. Ancak renk skalası açısından beklentimi karşılamayacağını düşündüğüm için almamıştım.

Dün, tesadüf eseri Rossmann mağazasındayken, bu far paletini keşfettim. Ürünün testerı yoktu. Ancak internetten far paletindeki renklere baktığımda, aradığım tonlar olduğunu gördüm. O yüzden, bu far paletini kaçırmak istemedim.

Bununla birlikte; Rival markasının da ürünlerini, ayrıca sevdiğimi ve markaya bir güven ve sempati duyduğumu da belirtmek isterim. Sürdürülebilirliğe katkı sağlayan, vegan ürünler üreten bir marka olduğu için herhangi bir makyaj malzemesi ihtiyacım olduğunda, Rossmann’da mutlaka stantlarına şöyle bir göz gezdiriyorum.

  • Loud and Proud isimli far paleti; 18 tane, birbirinden güzel renklerden oluşan göz farlarına sahip. Paletteki bazı renkler mat, bazı renkler ise sedefli. Sıcak ve soğuk renklerin bir arada olduğu, rengarenk, birbirinden yaratıcı ve özgün makyajlar yapabileceğim, gökkuşağı gibi bir far paleti.
  • Far paletinin ambalajı, oldukça şık ve kaliteli olmuş, çok beğendim. Karton bir kutusu var ve kutudan paleti çıkardığınızda, oldukça şık ve kullanışlı bir palet çıkıyor karşınıza. Kapağının mıknatıslı olmasını çok çok beğendim. Bu açıdan, kullanımı oldukça pratik.
  • Paletteki renklerin tümü, günlük hayatta ve özel gün makyajlarımda kullanabileceğim renkler. Paletteki somon, nar çiçeği ve yeşil tonlarını çok beğendim. Sıcak alt tonlu kızıl saçlarla kullanabilirim. Pembe, mürdüm, mor ve mavi tonları ise soğuk ve pembe alt tonlu kızıl saçlarla kullanmayı düşünüyorum. Birazdan renkleri yakından görebilmeniz için aşağıda sizinle paylaşacağım:
  • 18 adet rengin tamamını, renkleri daha net görebilmeniz için koluma swatchladım. Renk verme konusunda da, oldukça başarılı göz farları. Parmağımla göz kapağıma uygularken de, far fırçasıyla uygularken de, rengini çok güzel veriyor farlar. Bu açıdan da, beklentimi karşılayan bir far paleti oldu.
  • Göz kapağıma sürerken, farlar toz toz olmadı. Bu da artı bir özellik. Renkli far kullanırken, en çok istediğim; rengin tıpkı palette durduğu gibi göz kapağımda durması. Bu farlar da, palette nasıl görünüyorsa, renkleri de öyle görünüyor göz kapağında.
  • Açıldıktan sonra kullanım süresi 24 ay. Uzun vadede kullanabileceğim, rengarenk bu far paletini, genel anlamda çok başarılı buldum.

Benim bu far paletiyle ilgili, sizlerle paylaşmak istediğim ilk gözlemlerim böyleydi. Sizlerden de, kullanıp memnun kaldığınız, renkli far paleti önerilerinizi bekliyorum.

Saç boyama, saç bakımı, tanıtım yazıları, pr & marka iş birlikleri ya da aklınıza gelebilecek birçok konuda merak ettikleriniz ve danışmak istedikleriniz için bana aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

Mail: ebrubektasoglu@gmail.com

Facebook

Tumblr

 
 
 
       

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir