Kozmetik,  Saç Bakımı,  Vegan

Ağustos’ta Biten Saç Bakımı ve Kozmetik Ürünleri

Merhabalar blog ailem.

Bugünkü yazımda sizlerle birlikte; Ağustos ayında bitirdiğim; saç bakımı, kişisel bakım ve kozmetik ürünleriyle ilgili yorumlarımı paylaşacağım.

Isana Boyalı Saçlar için Şampuan – Nar ve Guarana

  • Bu şampuandan kaç şişe bitirdiğimi hatırlamıyorum. Genel anlamda memnun kaldığım, renk koruyucu şampuanlardan biri. Ürünle ilgili detaylı inceleme yazısını buraya tıklayıp okuyabilirsiniz.

Isana Papatya Özlü El Kremi Seyahat Boyu

  • Bu ürünü, Trabzon’a giderken satın almıştım. Isana markasının şu ana kadar kullandığım tüm ürünlerinden memnun kaldım, bu kreminden de öyle. Markayı; vegan ve sürdürülebilirliğe katkı sağlayan ürünler ürettiği için de ayrıca severek kullanıyorum. Günlük hayatta fazla el kremi kullanan biri değilim. Fakat bazen, özellikle sabun ellerimi kuruttuğunda, mutlaka el kremi sürmeye ihtiyaç duyuyorum. Bu kremin en sevdiğim özellikleri; hoş kokusu, ince yapılı olması ve elde yapış yapış bir his bırakmaması, çabuk emilim sağlaması. Bu sebeple; tekrar satın alabileceğim bir krem. Isana markasının ürünlerini, Rossmann mağazalarında bulabilirsiniz.

Şimdi, kozmetik ürünlerine geçmek istiyorum:

City Color Copper Far Paleti

  • Bu far paletini de, çok severek kullandım. Özellikle sol baştan ilk üç rengi çok beğendim ve üçünü de bitirdim. Bakır saçlıysanız ya da bakır-turuncu yansımalı bir kızıl saç rengi kullanıyorsanız, bu far paletini size de tavsiye edebilirim. Sağ taraftaki bakır tonlar, bana biraz fazla sıcak alt tonlu geldiği için onları çok kullanamadım. Fakat farların, hem renkleri hem de ışıltıları çok güzel. Ürünün bu ay son kullanma tarihi geçtiği için maalesef elden çıkarmak durumundayım. Ürünün detaylı inceleme yazısı için buraya tıklayabilirsiniz.

BEAUTY GIRL Chic & Pink Transparan Kaş Maskarası

  • Wet n Wild markasının, şeffaf kaş maskarasından sonra en sevdiğim kaş sabitleyici. Onun kullanım ömrü, açıldıktan sonra 6 ay idi. Fakat bu ürünün kullanım ömrü, açıldıktan sonra 12 ay. Ben de bu ürünü bitene kadar kullandım ve geçtiğimiz gün Eve Shop mağazasından, yenisini aldım. Ürünün fırçası çok güzel, kaşları güzelce taramaya yardımcı oluyor. Kaş sabitleme konusunda da, oldukça başarılı. Bu ürünü kullandığım gün, kaşlarım hiç dağılmadan akşama kadar sabit duruyor. Kaşlarımda dökülme ya da olumsuz bir duruma da neden olmadı. Aynı zamanda, vegan bir marka olduğu için de sıklıkla tercih sebebim. Size de tavsiye edebilirim.

Bu ay bitirdiğim ve sizinle de paylaşmak istediğim ürünler bunlardı. Sizler de favori bakım ya da kozmetik ürünlerinizi, benimle paylaşabilirsiniz.

Saç boyama, saç bakımı, tanıtım yazıları, pr & marka iş birlikleri ya da aklınıza gelebilecek birçok konuda merak ettikleriniz ve danışmak istedikleriniz için bana aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

Mail: ebrubektasoglu@gmail.com

Facebook

Tumblr

Instagram

Ebru Bektaşoğlu

 
 
 
       

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir