Kozmetik

Ürün İnceleme: Beaulis Mini Mat Likit Ruj Seti – 230 Fundamentals

Yepyeni bir ürün inceleme yazısından herkese selamlar (:

Bugünkü yazımda sizlerle birlikte; Beaulis markasının, mini mat ruj seti ”230 Fundamentals” isimli serisindeki renkleri yakından inceleyeceğiz.

Daha önce bu markanın, 242 Particular isimli ruj kiti ile ilgili de deneyimlerimi bloğumda paylaşmıştım. İlgili inceleme yazısını şuraya tıklayıp okuyabilirsiniz. (:

Beaulis 230 Fundamentals isimli seride, 3 farklı mat mini likit ruj bulunuyor. Bu markanın ürünlerini, genelde çok severek kullanıyorum. Özellikle likit rujları, far ve allık paletleri favorim. Gratis mağazalarında satılan bir marka. Ürün ve renk skalası oldukça geniş. Ben fırsat buldukça beğendiğim ürünleriyle ilgili yazılarımı, burada paylaşıyorum. (: Diğer kullandığım ve beğendiğim ürünleriyle ilgili yazılarımı, bloğumda bulabilirsiniz.
Renklerin swatchlarını da göstermek istedim. Üstten aşağı sırasıyla; 3, 2, 1 numaralı renkler. Bu seriyi alma sebebim; 3 ve 2 numaralı renklerdi. Özellikle ortadaki renk, gerçekten kendine özgü bir tonda, turuncu-kiremit arası bir renk. Bu seriyi aldığımda saçlarım; Koleston 77/44 kor ateşi kızılıydı. Turuncu yansımalı bir kızıl olduğu için ikisi çok hoş bir uyum oluşturuyordu. Şu anki saç rengimle uymadığı için maalesef bu tonu kullanamıyorum. (: Aşağıda rujların dudakta duruşunu gösterip, renklerini daha detaylı yorumlayacağım.
Rujların dudakta duruşu bu şekilde. En baştaki renk; 3 numaralı renk, soğuk alt tonlu, günlük kullanıma uygun, açık renk bir pembe tonu. En çok bu rengi kullandım ve bitirdim. En sevdiğim renk bu oldu. (: Ortadaki renk; turuncu-kiremit arası bir tonda, sıcak alt tonlu, kırmızıya yakın bir turuncu tonu. En alttaki renk ise; nude bir ton, koyu pembe, gül kurusu ve kahve tonlarına çalan bir renk. Bu rengi de, yoğun göz makyajı yaptığım zamanlarda kullandım. Çok fazla tercih ettiğim bir ruj rengi değil ama günlük kullanıma uygun bir ruj. Ancak serideki en beğendiğim renk; kesinlikle en baştaki renk. (:
  • Bu serinin 242 Particular adlı setindeki renklerin hepsini severek kullandım ve bitirdim. 230 Fundamentals adlı serisindeki renkleri çok sık kullanamadım. Çünkü kullandığım rujların çoğunlukla, saç rengimle uyumuna dikkat ederim. Bu serideki renkler içinde, sadece 3 numaralı renk, genel olarak kullandığım çoğu saç rengimle (Sıcak yansımalı tonlar hariç) uyum sağladı.
  • Bu serinin rujları, Beaulis markasının Zip it isimli serisindeki rujlara göre çok daha kremsi yapıdalar, yapıları yoğun ve yumuşacık sürülüyorlar.
  • Mat bitişli rujlar, ancak dudakta kuruluk yapmıyor ve pütür pütür bir görünüme neden olmuyorlar. Kalıcılıkları fena değil. Gün içinde dağılsa veya bozulsa bile, dudaktan kolay kolay renkleri kaybolmuyor.

Benim ”230 Fundamentals” serisindeki rujlarla ilgili yorumlarım bunlardı. Siz bu rujları beğeniyor musunuz, kullananlardan da yorumlarını bekliyorum. Favori renginiz hangisi, Instagram sayfamdan benimle paylaşabilirsiniz. (:

Saç boyama, saç bakımı, marka iş birlikleri ya da aklınıza gelebilecek birçok konuda merak ettikleriniz ve danışmak istedikleriniz için bana aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

Mail: ebrubektasoglu@gmail.com

Facebook

Twitter

Instagram

Tumblr

Ebru Bektaşoğlu

 
 
 
       

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.