akos-cilek-kizili
Kızıl Saç

Ürün İnceleme: Akos 7.52 Çilek Kızılı Saç Boyası

Herkese günaydınlar

Dün saçlarımı, daha önce hiç kullanmadığım bir boyayla boyadım. Markası ve numarası; Akos 7.52 çilek kızılı.

Instagram DM üzerinden sorular gelince, her boyamada olduğu gibi bu kez de kullandığım boyayla ilgili yorumlarımı sizinle paylaşmak istedim.

Akos 7.52 Çilek Kızılı

Denildiği kadar varmış. Gerçekten saça rengini çok güzel veren, yoğun bir kıvamı olan, kaliteli bir boya.

İki tüp kullandım, içine 30 vol oksidan ekledim.

Diğer tüp boyalara göre pahalı ama fiyatını sonuna kadar hak ediyor. Saç derimde tahriş yapmaması güzel, ayrıca boyarken rahatsız eden bir kokusu yok.

Sevmediğim tek özelliği; aşırı akması. Bana bu konuda Lilafix’i arattı doğrusu. O da akardı ama bir Akos değil. Kullandığım kızıl boyalar içerisinde en çok akan renk Akos oldu maalesef.

Lil’afix 7.65 lâl kızılından sonra ikinci favorim;
Akos çilek kızılı oldu diyebilirim.
Boyanın rengi 🍓
Oksidan ekleyip karıştırdıktan sonra ❤️
Öncesi sonrası isteyen arkadaşlar için saçımın akmış halini de paylaşıyorum. Saçlarım akınca bakır oluyor. 🧡 Akos çilek kızılını bu rengin üzerine uyguladım.

Ben rengi çok sevdim, umarım siz de beğenmişsinizdir. Kızıl renk boyalarla ilgili herhangi bir sorunuz olursa Instagram DM üzerinden ya da yorum kısmından çekinmeden yazabilirsiniz. ❤️

Ebru Bektaşoğlu

 
 
 
       

Facebook Yorumları

2 Yorum

 • wolfrabbit

  Lilafix lal kızılı aldım ,Instagram’da çilek kızılını sormuştum orta koyulukta saç rengim olduğu için seacolor tutmaz demiştiniz akos güzel belki indirimde bı gün alıp kullanırım , lila 3 tüp +3oksidan i trendyolda uygun görünce almak istedim sizce 30 Luk oksidan mi istesem 20lik mi daha önce açma işlemi uygulanmış bir saçım var sarıya kadar açılmıştı ve ince ve kuru yapıda .Sağlığını bozmadan kopmadan güzel bir ton tutsun istiyorum vol olarak hangisini kullanmalıyım ? ❤️ Saçlarınız çok güzel umarım böyle bi kızıla sahip olabilirim Maşallah🎀🙏🏻

  • Ebru Bektaşoğlu

   Merhabalar,

   İlginiz ve yorumunuz için çok teşekkür ederim. 20 vol oksidan kullanabilirsiniz. Akos çilek kızılı; benim şu zamana kadar kullandığım en açık ve canlı tutan çilek kızılı.

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir