koyu kızıl saç rengi
Kızıl Saç

Koyu Kızıl Saç Boyası Önerileri

Yepyeni bir saç boyama yazısından herkese selamlar 🙂

Bugünkü yazımda; daha önce kullandığım ve saçımda koyu renkte tutan kızıl saç boyalarını sizinle paylaşacağım.

Bu konuda bana, ara sıra sizden sorular geliyor. Genellikle bloğumda paylaştığım kızıl saç boyaları, hep açık ve canlı renklerden oluşuyor. Ancak elbette herkes açık renk kızıl veya kırmızı tonlar kullanmak istemeyebilir. Biraz daha koyu renkteki kızıl saç boyalarını, bu yazıda liste halinde paylaşacağım.

Ben saçımı kızıla boyamaya ilk başladığım zamanlar, saçım şu anki kadar açık renkte değildi. Başlarda saçlarım daha koyu bir kızıldı. Bu yazı için seçtiğim görseldeki renk de koyu bir kızıl tonu. Kullandığım boya Lil’afix 7.65 lal kızılı olmasına rağmen, boyanın saçımda koyu tutmasının sebebi; kızıl rengi yeni kullanmaya başlamam ve saçlarımın zemin renginin koyu olması. Kızıl renk, zamanla saçlarınızı boyadıkça saçlarınıza yerleşmeye başlıyor ve her boyamada bir öncekinden daha canlı bir renk tonu elde edebiliyorsunuz. Bu konuda, daha önce paylaştığım yazıları, aşağıya eklemek istiyorum. Herhangi bir kızıl saç boyasının, saçınızda açık ya da koyu renkte tutmasının sebeplerini, aşağıya ekleyeceğim yazılarımda bulabilirsiniz:

Saç Boyaları Hangi Zeminde Hangi Renk Tutar?

Hangi Kızıl Saç Boyaları Saçta Koyu Renk Tutar?

Koyu kızıl renkler beni kesmediği için genelde olabildiğince açık ve canlı renkteki kızıl saç boyalarına elim gidiyor hep. 🙂 Birazdan sizinle paylaşacağım kızıl saç boyalarını, sırf saçlarımda koyu renkte tuttuğu için tekrar kullanmak istememiştim. Renk tonları güzeldi ama şu an kullandığım renklere göre oldukça koyuydu. Eğer orta koyulukta bir kızıl tonu istiyorsanız, aşağıdaki kızıl saç boyalarına bakabilirsiniz:

Siz de renk tonlarını beğendiğiniz fakat koyuya kaçan kızıl saç boyalarını benimle paylaşabilirsiniz. Havalar soğudukça, belki ben de saçlarımı biraz koyultabilirim, daha sonbahara giden kızıl tonlara bakabilirim. 🙂

Saç boyama, saç bakımı ya da aklınıza gelebilecek birçok konuda merak ettikleriniz ve danışmak istedikleriniz için bana aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz:

Mail: ebrubektasoglu@gmail.com

Facebook

Twitter

Instagram

Tumblr

Snapchat: ebru_bektasoglu

Ebru Bektaşoğlu

 
 
 
       

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.