Kozmetik

Ürün İnceleme: Pastel Profashion Liquid Eyeliner 01 Black

Yepyeni bir yazıdan hepinize merhabalar.

Bugün 8 Mart Dünya Kadınlar Günü

Öncelikle sayfamdaki kadın arkadaşlarımın ve bütün kadınların, Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyor, daha eşit ve özgürce yaşayabildiğimiz bir dünya temenni ediyorum.

Bugünkü yazımda; Pastel’in siyah eyeliner’ını inceleyeceğiz.

Daha önce bu eyeliner ile ilgili ufak da olsa yorumlarımı, bloğuma eklemiştim.

Fakat bugün, daha detaylı gözlemlerimi paylaşmak istiyorum.

Pastel Profashion Liquid Eyeliner 01 Black

Yaklaşık 3 yıldır kullandığım eyeliner. Bittikçe satın alıyorum. Favori eyeliner’ım diyebilirim.

Ürünün ömrü, açıldıktan sonra 6 ay. Bu süreyi geçirmeden, altı aya kadar bu ürünü kullanıp bitiriyorum genelde. Şimdi de içerisinde çok az kaldı, fakat artık fırçaya çok ürün gelmediği için yenisini alacağım. 

Mat bitişli olması, çabuk kuruması, göz kapağına bulaşmaması, kalıcı olması, kolay kolay akmaması ve sabahtan akşama kadar ilk sürdüğüm haliyle kalması sebebiyle severek kullandığım bir eyeliner. Bu zamana kadar farklı eyelinerlar da denemiştim ama bu eyeliner’ın olumlu özellikleri hep daha ağır bastı benim için. 

Hafif bir yapısı var. Göz kapağında ağırlık yapmıyor.

Göz kapağımda ya da kirpik diplerimde, herhangi bir tahrişe neden olmuyor.

En önemlisi; fırçası yumuşacık. Kıl fırça ve aplikatörü de oldukça kullanışlı. Hem fırçasının yumuşak ve ince olması sebebiyle hem de aplikatörünün kullanışlı olması sebebiyle sayesinde kusursuz eyeliner çekebiliyorum.

Siyahlığı da tam istediğim gibi. Kuruduktan sonra soluk, füme bir görünümü yok. Simsiyah duruyor. Bu kısmı da benim için önemli. Hem eyeliner hem de göz kaleminde, kömür gibi bir siyahlığı daha çok seviyorum.

Dayanıklı bir ürün aynı zamanda. 6 ay geçti ama kokusunda bozulma yok, sanki yeni satın almışım gibi, yapısında da bir bozulma yok.

Benim bu eyeliner ile ilgili deneyimlerim böyleydi. Siz de favori eyelinerlarınızı, yorum kısmında ya da Instagram’dan benimle paylaşabilirsiniz. 

Bir sonraki yazıda görüşünceye dek, kendinize çok iyi bakın. 🙂

Ebru Bektaşoğlu

 
 
 
       

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.