Kozmetik,  Vegan

Ürün İnceleme: Beaulis Glide It Eyeliner 399 Dark Berry

Merhabalar blog ailem,

Bugünkü yazımda sizlerle birlikte; Beaulis markasının 399 Dark Berry adlı eyelinerını inceleyeceğiz.

Ben normalde, likit eyeliner kullanmayı tercih ediyorum. Üniversite zamanlarımda ve iş hayatına atıldığım ilk zamanlar, genelde keçe uçlu eyeliner kullanırdım. Hem sürülüşü kolay olduğundan hem de kullanımı pratik olduğundan. Ancak zamanla, eyeliner çekmeyi öğrendikten sonra, gözde daha keskin ve ıslak bitişi beğendiğim için likit eyeliner kullanımına geçtim. Sonra da uzun bir süre, hiç keçe uçlu eyeliner kullanmadım.

Ancak bu eyelinerın rengi çok güzeldi. Bu sebeple, denemeyi çok istiyordum. Berry tonları çok sevdiğimi bilenler bilir. Bu arada, bu ürünü kendim almadım. Çok sevdiğim bir arkadaşım bana bu eyelinerı hediye etti.

Şimdi, ürünün özelliklerinden bahsetmek istiyorum:

 • Likit eyelinera göre kullanımı çok daha kolay ve pratik.
 • Fırça uçlu bir eyeliner. İnce uçlu olduğu için eyeliner çekerken ince, keskin bir bitiş sağlayabiliyorsunuz.
 • Rengi; koyu dut rengi diyebiliriz. Sıcak alt tonlu bir mürdüm tonu. Soğuk bir mor tonu değil. Renk olarak; Wet n Wild markasının Chance of Wine ve Golden Rose markasının 23 numaralı mat rujunun rengine benzettim bu ürünü. Şarap kızılı gibi de diyebilirim.
 • Soğuk ve pembe alt tonlu kızıl saçlarla çok güzel uyum sağlayan bir rengi var. Lal kızılı, çilek kızılı, vişne kızılı ve şarap kızılı tonlarıyla müthiş uyumlu bir renk.
 • Hemen kuruyan bir yapısı var. Aynı zamanda, waterproof bir ürün. Elime, ürünün rengine bakmak için sürmüştüm. Ancak defalarca yıkamama rağmen çıkmadı. Fakat gözden yıkayınca kolaylıkla çıkıyor.
 • Akma ve dağılma yapmadı. Kalıcılık açısından sevdim bu eyelinerı. Hem günlük hem gece makyajları için uzun süreli kalıcılık sağlayabilecek kapasitede bir ürün.
 • Vegan bir ürün. Açıldıktan sonra 6 ay içerisinde bitirilmesi gerekiyor. Kullanım ömrü; 6 ay.
 • Beaulis markasının ürünlerini, Gratis mağazalarında bulabilirsiniz.
 • Ürünün beğenmediğim tek özelliği; ıslaklığının yeterli gelmemesi. Likit eyelinerların ıslak bitişine alışkın olduğumdan, bu ürünün ıslaklığı bana yeterli gelmedi. Keşke biraz daha sıvı bir yapısı olsaymış. Ama yine de, hem ürünün renginden hem de kullanım pratikliğinden memnun kaldım. Zaten en çok da, rengine vuruldum.
 • Ürünün rengini yakından görebilmeniz için koluma swatchlamıştım. Yanındaki siyah göz kalemi de, yine Beaulis markasının siyah göz kalemi. O ürünü de, birkaç hafta önce almıştım. Onunla ilgili yorumlarımı da, bu yazıma eklemek istedim.
 • Asansörlü göz kalemlerini, çok kullanışlı buluyorum. Kalemtıraşla açma derdi yok. Bu göz kalemini de, hem göz altıma sürmek için hem de eyeliner amaçlı kullanıyorum. Siyahlık olarak ürünün rengini beğendim. Ürünle ilgili beğenmediğim özellikler; az da olsa akma yapıyor ve gün içinde o ilk sürdüğünüz siyah görüntü kayboluyor, renk soluyor. Bir de kalemin ucu bana biraz sert geldi. Ben biraz daha yumuşak uçlu, böyle deyim yerindeyse kaymak gibi sürülebilen, yağ gibi kayan göz kalemlerini beğeniyorum. Ama kalemin ucu beni rahatsız etmiyor. Bu haliyle de kullanabilirim. Ürünün adı; Beaulis Twist It 100 Black.

Benim bu makyaj ürünleriyle ilgili sizlerle paylaşmak istediğim yorumlarım böyleydi. Sizler de, favori eyeliner ve göz kalemi önerilerinizi mutlaka benimle de paylaşmayı unutmayın.

Saç boyama, saç bakımı, tanıtım yazıları, pr & marka iş birlikleri ya da aklınıza gelebilecek birçok konuda merak ettikleriniz ve danışmak istedikleriniz için bana aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

Mail: ebrubektasoglu@gmail.com

Facebook

Tumblr

Instagram

Ebru Bektaşoğlu

 
 
 
       

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir