Kozmetik

Ürün İnceleme: Beaulis Happy Color Renkli Pembe Maskara 623 Summer Vibe

Merhabalar blog ailem.

Bugünkü yazımda sizlerle birlikte; Beaulis markasının, 623 Summer Vibe adlı pembe rımelini, yakından inceleyeceğiz.

Göz makyajımda, renk kullanmayı çok seviyorum. Özellikle eyeliner, göz kalemi ve maskara seçiminde, hem saç hem de göz rengimle uyum sağlayan renkleri kullanmayı tercih ediyorum.

Günlük makyajımda, genellikle pembe tonlarını kullandığım için bu rımeli satın aldım. Bununla birlikte, şu anki saç rengim, pembe alt tonlu bir kızıl tonu olduğu için bu maskara, saçlarımla da çok güzel bir uyum oluşturdu.

Renk olarak bu maskaradan çok memnun kaldım. Sıcak ve çok canlı bir pembe tonu. Şeker pembesi gibi. Kirpiklerime çok güzel bir renk verdi. Elimde, çok ince uçlu bir resim fırçası var. Eyeliner çekmek için almıştım. Maskaranın rengini o kadar çok beğendim ki, fırçayla belki eyeliner olarak da kullanabilirim. Ürünün renk pigmenti çok güzel.

Suyla kolaylıkla çıkan bir yapısı var. Ürünün fırçasını da beğendim. Kirpikleri tel tel ayırıyor ve kirpiklere hacim veriyor. Fırçası bana biraz, kullandığım diğer maskaralarıma göre sert geldi. Ama kirpiklerimi güzelce kaldırdığı için ve tel tel ayırdığı için bunu şimdilik göz ardı edebiliyorum.

Renkli göz makyajları yapmayı seviyorsanız, bu rımele siz de bakabilirsiniz. Beaulis markasının ürünlerini, Gratis mağazalarında bulabilirsiniz.

Bu rımelin haricinde, elimde bir de, Golden Rose markasının mavi rımeli var. İki ürünü kıyasladığımda, Golden Rose’un mavi rımelini, bi’ tık daha başarılı bulduğumu söyleyebilirim. Beaulis’in pembe rımeliyle alakalı; kirpiklere renk verme konusunda, biraz daha canlı bir görünüm oluşturmasını ve pembe tonunun, kirpiklerimde daha yoğun durmasını beklerdim. Ürün kirpiklerimde hızlıca kuruduğu ve sabitlendiği için kat kat sürmeye uygun bir rımel olmadığını düşünüyorum. Bir de, fırçasının daha yumuşak olmasını beklerdim. Ama yine de, ürünü aldığım için pişman değilim. Renkli, pozitif enerji saçan, sevimli bir görünüm veriyor gözlere. Renk tonu için alınabilir bir ürün.

Maskaranın kirpiklerde duruşu ise böyle. Eyeliner olarak da, yine Beaulis markasının Carnival serisinden, 642 Magenta Haze adlı eyelinerını kullanmıştım. İkisi renk olarak birbiriyle çok uyum sağladı. Özellikle ilkbahar-yaz makyajları için renkli eyeliner ve renkli rımeller kullanmak, çok güzel ve cıvıl cıvıl bir görüntü oluşturuyor.

Sizlerden de renkli eyeliner ve renkli rımel önerilerinizi mutlaka bekliyorum.

Saç boyama, saç bakımı, tanıtım yazıları, pr & marka iş birlikleri ya da aklınıza gelebilecek birçok konuda merak ettikleriniz ve danışmak istedikleriniz için bana aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

Mail: ebrubektasoglu@gmail.com

Facebook

Tumblr

Instagram

Ebru Bektaşoğlu

 
 
 
       

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir