Kozmetik

Ürün İnceleme: Beaulis Flush It Blush Palette Allık Paleti 526 Sunny Days

Yepyeni bir ürün inceleme yazısından herkese merhabalar.

Bugünkü yazımda; Beaulis markasının, 526 Sunny Days adlı allık paletini inceleyeceğiz.

Ben bu allık paletini kullanalı, yaklaşık bir yıl oluyor. Geçtiğimiz günlerde, son kullanma tarihi geçtiği için maalesef ürün bitmediği halde ürünü çöpe atmak durumunda kaldım. Genel olarak memnun kaldığım, fiyat-performans açısından beklentimi karşılayan bir allık paletiydi. Şimdi, detaylı yorumlarıma geçmek istiyorum:

Hem pembe hem de şeftali tonlarının olduğu bir allık paleti. Bu açıdan, bence çok kullanışlı bir allık paletiydi.

Renk çeşitliliği açısından, tam aradığım renkte allıkların bir araya geldiği bir allık paletiydi. Çoğunlukla, pembe tonlu makyajlar yapsam da, arada sıcak renkli, şeftali tonlarında makyaj yaptığım da oluyor. Ortadaki pembe rengi çok severek kullandım. Sol baştaki renk, sondaki şeftali tonuna göre hem daha koyu hem de daha canlı bir şeftali tonu. Ben genelde, en sondaki şeftali tonunu kullanmayı tercih ettim. Çünkü onun daha soft bir görünümü vardı.

Paletteki renklerin pigmentleri, oldukça yoğun ve fırçayla çok az almanız, yanaklarınızı renklendirmeye yetiyor. Toz toz duran, sürdükten sonra birkaç saate yanaktan kaybolan bir yapıda değiller. Bu açıdan, fiyatına göre pigmentlerinin yoğunluğunu ve kalıcılığını, oldukça başarılı buldum.

Renklerin içinde çok az ışıltılar da var. Bu nedenle, tamamen mat renkler değiller.

Her mevsime uyan bir renk skalası var. Fakat renklerinin canlılığı sebebiyle, ilkbahar-yaz aylarında, canlı ve sıcak tonlarda makyaj yapmayı sevenlerin gözdesi olacak türden.

Paletin beğenmediğim tek yanı; ambalajının çok da kaliteli olmayışı. Paleti açarken ya da çantaya yerleştirirken, dikkat etmek gerekiyor. Çünkü kırılgan bir ambalajı var. Bunu Beaulis‘in daha önce tekli farında da yaşamıştım. Yere düşer düşmez, tekli farı kırılmıştı ve içindeki far darmadağın olmuştu.

Benim bu allık paletiyle ilgili gözlemlerim ve deneyimim bu şekildeydi. Siz de bu paleti kullandıysanız, yorumda ya da Instagram sayfamdan, deneyimlerinizi benimle paylaşabilirsiniz. Favori allık paletlerinizi de öneri olarak bekliyor olacağım.

Ebru Bektaşoğlu

 
 
 
       

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.