Kozmetik

Maybelline New York The Colossal Go Extreme Leather Black Perfecto Siyah Maskara

Yepyeni bir ürün inceleme yazısından herkese merhabalar.

Bugünkü yazımda sizlerle; Maybelline markasının ”The Colossal Go Extreme” adlı siyah maskarasını yakından inceleyeceğiz.

Ben bu ürünü, 2023 yılının Aralık ayında, kofre şeklinde satın almıştım. Kofre şeklinde maskara ve göz kalemi bir arada satılıyordu. Maybelline markasının kozmetik ürünlerini genelde severek kullandığım için ve ürünlerinden memnun kaldığım için maskara ve göz kalemini de denemek istemiştim. Daha önce markanın, siyah göz kalemlerinden yine kullanmıştım. Aşağıya, ürünün kofre halini ekliyorum.

  • Yazımda ilk önce maskaradan sonra da göz kaleminden bahsedeceğim. Maskarayı genel olarak beğendim. İki aya yakın süredir kullanıyorum ve memnunum.
  • Öncelikle gayet kaliteli bir ambalajı ve tasarımı var. İki aydır kullanıyorum. Fakat üzerindeki yazılar bile silinmedi. Görüntü olarak oldukça kaliteli.
  • Ben genelde; ince, uzun ve eğimli maskaraları tercih ediyorum. Bu konuda yıllardır favorim; Golden Rose CatWalk Maskara. Ancak Maybelline’in bu maskarasının fırçası ince değil tombul. Hayatımda ilk kez böyle bir fırçası olan maskara kullanıyorum. Bunun da olumlu tarafları çok fazla. Çünkü bu maskara da, tombul fırçalı olduğu için kirpiklerinize hacim veriyor, kirpiklerinizi daha dolgun gösteriyor.
  • Fırçası yumuşak, kirpiklerimi tel tel ayırmamı sağladı ve kirpiklerimi kaldırırken gözlerimi acıtmadı. Aynı zamanda fırçasının kılları sık.
  • Kirpiklerimi olduğundan daha uzun, hacimli ve dolgun gösterdi. Bu sayede göz makyajımı, tam istediğim gibi vurguladığını gözlemledim.
  • Ürünün insanı rahatsız eden bir kokusu yok. Bu açıdan da ürünü beğendim. Fırçası çok çok kaliteli. Renk olarak da siyahlığı benim beklentimi karşıladı. Birkaç kat sürerek, o yoğun ve siyah kirpik görünümünü elde edebiliyorum.
  • Çoğu maskarada olduğu gibi bu ürünün de kapağı açıldıktan sonraki kullanım süresi; 6 ay. Ben genelde bu süre geçmeden maskaralarımı bitiriyorum. Şimdi, göz kalemi ile ilgili yorumlarıma geçmek istiyorum:

Maybelline New York Linerefine Expression Kajal Siyah Göz Kalemi 33 Black

  • Bu göz kalemini de çok beğendim. Tasarım ve ebat olarak bana, 90’lı yıllardaki göz kalemlerini hatırlattı. Biraz nostaljik bir tasarımı olduğunu düşünüyorum. Ya da, o yıllarda annemin kullandığı, şifonyerinin üstündeki siyah göz kalemine benzettiğim için böyle bir algı oluştu bende. Ama tasarım olarak ve siyahlık olarak bu göz kalemini çok çok beğendim. Kömür gibi bir siyahlığı var. Bazen eyeliner olarak da kullanıyorum. Özellikle kırmızı veya bordo ruj süreceğim günlerde, siyah göz kalemi kullanmayı tercih ediyorum.
  • Kalıcılık olarak fena değil. Çok az akma yapabiliyor ama çok az dediğim gibi. Gün içinde rengi kolay kolay gitmiyor. Füme bir renge dönmüyor. Siyahlığını koruyor.
  • Bu ürünün ise kapağı açıldıktan sonraki kullanım süresi; 24 ay. Sizler de memnun kaldığınız göz kalemi ve maskara önerilerinizi benimle paylaşabilirsiniz.

Saç boyama, saç bakımı, tanıtım yazıları, pr & marka iş birlikleri ya da aklınıza gelebilecek birçok konuda merak ettikleriniz ve danışmak istedikleriniz için bana aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz:

Mail: ebrubektasoglu@gmail.com

Facebook

Tumblr

Behance

X: @ebrubektasoglu

Instagram: @ebru.bektasoglu

 
 
 
       

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir