Kozmetik

Ürün İnceleme: Beaulis Keep It Ink Crayon Ruj 114 Meeting 

Yepyeni bir ürün inceleme yazısından herkese merhabalar. 

Bugünkü yazımda sizlerle birlikte; Beaulis markasının Keep It serisinden, 114 numaralı Meeting adlı rujunu inceleyeceğiz.

  • Bu seriden elimde bir de, First Date adlı ruj var. Hem renk hem de yapı olarak memnun kaldığım bir ruj. 114 Meeting adlı rujundan da, genel anlamda memnun kaldım. 
  • First Date; sıcak alt tonlu, kızıllık içeren, kiremit rengine yakın bir renkteydi. Onunla ilgili inceleme yazımı, şuraya tıklayıp okuyabilirsiniz. 114 Meeting ise; nude bir ruj rengi, dudak rengine yakın, dudakta doğal bir duruşu olan rujlardan. 
  • 114 Meeting; pembeye dönük, orta koyulukta, biraz gül kurusu ve biraz da kahverengine çalan bir nude. Dudakta biraz koyu renkte duruyor. Ancak bu biraz da, dudak rengiyle alakalı olan bir durum. Benim dudak rengim, biraz koyu bir pembe olduğu için genelde sürdüğüm rujlar, kendi renginden bi’ tık koyu durabiliyor. 
  • Biraz mor-mürdüm arası bir tonda, soğuk alt tonlu bir rengi var. Soğuk, cool bir pembe. Dudak rengimle uyum sağlayan, doğal bir renk tonu var. 
  • Günlük makyajlar için çok uygun bir rengi var. Yoğun göz makyajı yaptığınız günlerde, dudağı sade tutmak isterseniz de, bu rengi tercih edebilirsiniz. Sade, no-make up makyajlar için bence çok hoş bir alternatif. 
  • Kızıl saç rengi kullanıyorsanız ve canlı kırmızı tonlar kullanıyorsanız, dudağı nötrlemek için harika bir renk tonu var. Kızıl saçla çok uyumlu. 
  • Mat yapıda bir kalem ruj. Asansörlü olduğu için kullanımı çok kolay ve pratik. İnce olduğu için de ufak çantalara bile kolaylıkla sığabiliyor. Evden çıkarken çantaya atmalık bir ruj.
  • Ben bu ruju First Date’e göre yapı olarak biraz daha mat ve kuru buldum. Sürülüşü daha kuru. O yüzden, sürmeden önce dudaklarımı lip balm ile mutlaka nemlendiriyorum bolca.
  • Kalıcılığı ise orta seviyede. Çok bir şey yiyip içmediğinizde, birkaç saat dudağınızda sabit kalabiliyor. Ancak ben mutlaka gün içinde, bir kez daha üzerinden geçiyorum.
  • Her mevsime yakışabilecek bir nude. Bu tarz doğal, ruj sürmemişsiniz gibi duran ve dudağa çok güzel, doğal bir renk veren mat ruj arıyorsanız, bu renge mutlaka sizin de bakmanızı öneririm. Beaulis markasının ürünlerini, Gratis mağazalarında bulabilirsiniz.

Benim 114 Meeting ile ilgili ürün yorumlarım böyleydi. Sizler de favori ruj önerilerinizi, benimle mutlaka paylaşmayı unutmayın.

Saç boyama, saç bakımı, tanıtım yazıları, pr & marka iş birlikleri ya da aklınıza gelebilecek birçok konuda merak ettikleriniz ve danışmak istedikleriniz için bana aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

Mail: ebrubektasoglu@gmail.com

Facebook

Tumblr

Instagram

 
 
 
       

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir