Kızıl Saç

Kırmızı Renkte Tutan Kızıl Saç Boyası Tonları ve Tüyolar

Yepyeni bir saç boyama yazısından herkese merhabalar.

Bugünkü yazımda; epeydir sizlerden soru aldığım bir konu üzerine, hem renk tavsiyelerimi hem de tüyolarımı paylaşacağım.

Bana uzun zamandır gelen sorulardan biri de; kırmızı gibi kırmızı tutan saç boyası öneriniz nedir, ya da kırmızı saç nasıl elde ederiz?

Bu konuda; en başta zemin renginiz çok önemli. Çünkü seçtiğiniz boyanın, kendini canlı ve belirgin olarak gösterebilmesi için zemin renginizin, en az bakır renge yakın bir açıklıkta olması gerekiyor. İkinci olarak da; seçtiğiniz boyanın, numarası ve renk tonu çok önemli. Şimdi, aşağıda maddeler halinde, hangi kızıl saç boyaları, kırmızıya yakın renkte tutuyor, kırmızıya en yakın saç boyaları hangileri, sizlerle paylaşacağım:

Tek başına kullandığımda, kırmızıya en yakın renk sonucu elde ettiğim saç boyaları marka ve numaraları ise şöyle:

  • Jamaican, Acacia veya Proqure markasının; ateş kırmızısı, biber kırmızısı ve gül kurusu renkleri.
  • Palette yoğun kızıl, Palette ateş kızılı, Loreal yoğun kızıl, Koleston kor ateş kızılı. Bu renklerde de pembe yansımalar yok. Koleston kor ateş kızılı hariç diğer boyalar, tok bir kızıl tonunda tutuyor.
  • Biraz sonra söyleyeceğim yöntemi, kendim denemedim. Ancak keşfettiğim bir yöntem. Çünkü daha önce de, birden çok mix ton saç boyası kullandım. Mix ton saç boyalarında, ismi kırmızı olan tüp boyalar mevcut. Kırmızı bir saç rengi elde etmek için kırmızı mix ton saç boyası da kullanabilirsiniz.

Deneyimlediğim ve sizlerle paylaşmak istediğim yöntemler bunlardı. Sizler de, favori kızıl ya da kırmızı saç boyası önerilerinizi, benimle paylaşabilirsiniz.

Saç boyama, saç bakımı, tanıtım yazıları, pr & marka iş birlikleri ya da aklınıza gelebilecek birçok konuda merak ettikleriniz ve danışmak istedikleriniz için bana aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

Mail: ebrubektasoglu@gmail.com

Facebook

Tumblr

Instagram

Ebru Bektaşoğlu

 
 
 
       

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir