Kozmetik

Ürün İnceleme: Beaulis Play It 560 Marmalade

Merhabalar blog ailem.

Bugünkü yazımda sizlerle birlikte; Beaulis markasının 560 Marmalade adlı çift taraflı rujunu inceleyeceğiz.

Bu rujun bir tarafı mat ruj, diğer tarafı ise lip gloss. Bu açıdan, oldukça kullanışlı ve işlevsel bir ürün.

  • Sol taraftaki; lip gloss rengi. Sağdaki ise; mat rujun rengi. Renk olarak, çok ama çok beğendim. Her iki renk de tam benlik.
  • Mat rujun rengi; koyu bir gül kurusu tonu diyebilirim. Sıcak, tok ve koyu bir pembe. Her mevsime yakışacak bir renk tonu var. Genellikle pembe ve gül kurusu tonlarını çok severim. Bu rujun renk tonu, daha önce kullandığım gül kurusu tonlarına göre biraz daha koyu.
  • Lip gloss rengi ise; sıcak alt tonlu, daha canlı ve açık renk pembe tonu. İçerisinde minik simler var. Her lip gloss gibi ıslak ve parlak bitişli. Mat ruj ise; kremsi yapıda, dudakta yağ gibi kayıyor, sürülüşü oldukça güzel, tamamen mat bitişli değil, çok azıcık da olsa parlak bir görünümü var. Likit mat ruj matlığında değil.
  • Ürünleri dilerseniz tek başına dilerseniz de birlikte kullanabilirsiniz. Ben bazen, sadece mat ruju sürüyorum. Bazen ise lip gloss kısmını tek başına kullanıyorum. Bazen de, önce mat ruju sürüp, üzerine de lip gloss kısmını uyguluyorum.
  • Rujların kalıcılıkları fena değil. Dudakta pütür pütür bir görünüm yaratmıyorlar. Renkleri gün boyu dudağınızda kalıyor. Fakat ben bazı günler, gerektiğinde bir kat daha üzerinden geçiyorum, tazeleme gereksinimi duyuyorum.
  • Ürünlerin kokuları da çok hoş. Özellikle lip gloss, çocukluğuma dair kokular hatırlatıyor bana. Meyveli ciklet gibi, hatta Arı Maya silgisinin kokusu gibi, çok tatlı bir kokusu var.
  • Ambalaj olarak da gayet kaliteli buldum. Çantaya atıp çıkmalık bir ruj. Günlük kullanıma uygun.
  • Dudaktaki duruşları da böyle. İlk fotoğrafta; önce ruju sonra da glossu sürmüştüm. Bu şekilde, lip gloss ile mat rujun üstünden geçince, dudak hatları çok daha güzel vurgulanıyor. Alttaki fotoğrafta ise; sadece mat ruju uygulamıştım.
  • Lip gloss ve mat ruju bir arada sunan bu ürünü, Gratis mağazalarında bulabilirsiniz. Farklı renkleri de mevcut. Onlara da bakabilirsiniz.

Saç boyama, saç bakımı, tanıtım yazıları, pr & marka iş birlikleri ya da aklınıza gelebilecek birçok konuda merak ettikleriniz ve danışmak istedikleriniz için bana aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

Mail: ebrubektasoglu@gmail.com

Facebook

Tumblr

Instagram

Ebru Bektaşoğlu

 
 
 
       

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir