Kozmetik

Ürün İnceleme: New Well Make-Up Station Lip Gloss No: 02 

Yepyeni bir ürün inceleme yazısından herkese merhabalar. 

Bugünkü yazımda sizlerle; New Well markasının, 02 numaralı lip gloss‘unu, yakından inceleyeceğiz. 

New Well; ürünlerinden genel anlamda memnun kaldığım bir marka. Maskarasını, likit rujlarını, severek kullanıyorum. 

02 numaralı lip gloss’unun rengini çok beğendiğim için bu ürünü satın almak istemiştim. Ürünü genel anlamda başarılı buldum. Ürünle ilgili ilk gözlemlerim ise şu şekilde:

  • Günlük kullanım için uygun, çok güzel ve farklı bir renk tonu var. Parlaklığı, ışıltısı ve içerdiği simlerle, benim lip gloss beklentimi karşıladı diyebilirim.
  • Bu gloss’un renk tonu, daha doğrusu bu tarz renkler, benim cilt tonumu, koyu gösterebiliyor. Normalde; pembe alt tonlu, soğuk bir cilde sahibim ve beyaz tenliyim. Ancak bu tonda ne zaman bir ruj veya gloss sürsem, biraz esmer görünebiliyorum. Bu gloss’ta da, bu durumu yaşadım. 
  • Ürünün şişesinden renk tonu; açık kahverengi, sütlü kahve tonlarında duruyor. Bronz bir ton da diyebiliriz aslında. Sonbaharkış aylarına yakışacak bir rengi var. 
  • Dudakta hiç ama hiç ağırlık yapmayan bir gloss. Aplikatörü çok güzel. Ürün, yumuşacık, kaymak gibi kolaylıkla sürülüyor. Yapış yapış duran bir yapısı da yok. Hafif bir yapısı var. Kıvamı çok yoğun değil. 
  • Kullandığım diğer glosslarıma kıyasla; parlaklık ve dudağa dolgunluk verme açısından, bu gloss biraz daha az parıltılı kalıyor. Ancak yumuşacık sürüldüğü için ve yine de ışıltısı yeterli geldiği için günlük makyajlarımda, sıkça tercih edebileceğim bir gloss oldu. 
  • Gün içinde kolaylıkla tazelenebiliyor. Dudağımı kurutmuyor. Dudağa güzel sabitleniyor. 
  • Ürünün kokusu da güzel. Şişe tasarımı olarak ise gayet şık ve sağlam bir şişesi var. 
  • Ürünün açıldıktan sonraki kullanım ömrü; 12 ay.
  • New Well markasının ürünlerini, Gratis mağazalarında ve internette bulabilirsiniz.
  • İlk fotoğrafı; odamda çekmiştim. Alttaki fotoğrafı ise istasyonda, tren beklerken, güneşe karşı çekmiştim. Her iki şekilde de, renk tonunu görebilirsiniz. 

Benim, New Well markasının 02 numaralı lip gloss’u ile ilgili yorumlarım böyleydi. Sizler de, favori lip gloss önerilerinizi, benimle paylaşabilirsiniz. 

Saç boyama, saç bakımı, tanıtım yazıları, pr & marka iş birlikleri ya da aklınıza gelebilecek birçok konuda merak ettikleriniz ve danışmak istedikleriniz için bana aşağıdaki mail adresinden ulaşabilirsiniz:

Mail: ebrubektasoglu@gmail.com

 
 
 
       

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir