Kişisel Bakım,  Kozmetik

Haftanın Biten Ürünleri (Kişisel Bakım ve Kozmetik)

Merhabalar blog ailem.

Bugünkü yazımda; bu hafta bitirdiğim ve elden çıkardığım, kozmetik ve kişisel bakım ürünleriyle ilgili yorumlarımı, sizlerle paylaşacağım.

Öncelikle, kişisel bakım ürünleriyle başlamak istiyorum:

Cerave Normal ve Kuruya Dönük Ciltler için Yüz Kremi

  • Bu kremi bana babam almıştı. Bu hafta kremi tamamen bitirdim. O yüzden, kremle ilgili yorumlarımı bloğuma eklemek istedim. Parfüm içermeyen bir krem. Bu yönüyle beğendiğim bir ürün. Çünkü yüzüm için genelde, kokusuz ve renksiz bakım ürünleri kullanmayı tercih ediyorum. Komedojenik değil, gözenekleri tıkamayan bir yapısı var. İçeriğinde; hyalüronik asit ve niasinamid bulunuyor. Benim yüzüm hassas, akneye ve komedona meyilli. O yüzden, cilt temizliğime ve cildimi nemlendirmeye çok özen gösteriyorum. Bu krem, aslında benim yüzümle uyumlu bir ürün gibi gelmişti bana ilk. Ancak yüzüme bu kremi sürdüğümde, yüzümde çok az da olsa kızarıklık yaptı. Bu nedenle kremi yüzüm için tekrar kullanmak istemedim. Bunun yerine, sadece el ve cildim için kullandım. Cildimde en ufak bir olumsuz duruma neden olmadı. Cildi yumuşatması, ince yapılı olması ve hızlı emilim göstermesiyle, cildim için yeniden kullanabileceğim bir krem oldu. Ancak şu an elimde, farklı bir markanın yüz ve cilt kremi olduğu için onu bitirdikten sonra yeniden bu kremi almayı düşünebilirim.

Bee Beauty Luxurious Times Spicy & Citrus Kadın Deodorant

  • Yaz-kış her mevsim kullandığım, 3. şişemi de bitirdiğim, her sıktığımda mutlaka kokusu sorulan favori deodorantım. Bu kokuyu öyle seviyorum ki, keşke bu kokuların parfümü de olsa diyordum. Biri sesimi duymuş olacak ki, sonunda bu deodorant serisinin parfüm serisi de çıktı. Hem içerdiği notalar hem de kalıcılık açısından, tam bir fiyat-performans ürünü. Bu deodorant ile ilgili ayrıntılı inceleme yazımı şurada bulabilirsiniz.

Prokudent Ağız Bakım Suyu Diş ve Diş Eti Bakımı

  • İlk kez kullandığım bir gargara. Daha önce bu markanın ağız bakım ürünlerini hiç kullanmamıştım. Ancak çok memnun kaldığım bir ürün oldu. Daha önce kullandığım ağız bakım ürünlerine kıyasla, ağzı çok yakmıyor diyebilirim. Listerine, Colgate gibi markaların da gargaralarını çok kez kullandım. Onlardan da memnun kaldım. Fakat ağzı biraz yaktığı için uzun süreli kullanamıyorum maalesef. Fakat bu gargarayı bu anlamda çok beğendim. Öyle çok ağzı yakmıyor, fırçalama sonrası dişlere gözle görülür bir parlaklık veriyor ve uzun süreli ferahlık sağlıyor. Bu yönüyle, tekrar satın alabileceğim bir ürün oldu. Bu markanın ürünlerini, Rossmann mağazalarında bulabilirsiniz.

Şimdi, gelelim kozmetik ürünlerine:

Golden Rose Matte Lipstick No: 14

  • Bu hafta bu rujumu, elden çıkardım. İçerisinde azıcık kalmıştı ve son kullanma tarihi de artık geçmişti. Rujla ilgili ayrıntılı inceleme yazımı burada bulabilirsiniz.

Golden Rose Velvet Matte Lipstick No: 29

  • Bu serideki en sevdiğim tonlardan biri de; 29 numara. Bu rujumu da, artık son kullanma tarihi geçtiği için ve elimde benzer tonlarda rujum olduğu için elden çıkardım. Şu an elimde bu seriden, sadece 23 numaralı bordo rujum kaldı. O rengi de çok severek kullanıp bitirmiştim ve yeniden satın almıştım. Sevdiğim, favori bordo tonlarımdan birisi. Golden Rose’un 29 numaralı rujuyla ilgili ayrıntılı inceleme yazımı burada bulabilirsiniz.
  • Rujun rengini yakından görebilmeniz için koluma swatchlamıştım. En alttan 2. renk. Sonbahar-kış mevsimine çok yakışan, harika bir mürdüm tonu.

Saç boyama, saç bakımı, tanıtım yazıları, pr & marka iş birlikleri ya da aklınıza gelebilecek birçok konuda merak ettikleriniz ve danışmak istedikleriniz için bana aşağıdaki mail adresinden ulaşabilirsiniz:

Mail: ebrubektasoglu@gmail.com

 
 
 
       

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir