Kızıl Saç,  Kozmetik

Haftanın Biten Ürünleri (Saç Boyaları ve Kozmetik)

Merhabalar blog ailem.

Bugünkü yazımda sizlerle birlikte; bu hafta bitirdiğim ve elden çıkardığım saç boyaları ve kozmetik ürünleriyle ilgili yorumlarımı paylaşacağım.

Lil’afix 7.65 Lal Kızılı

  • Geçtiğimiz ay yaptığım dip boyasından, boyanın tüpünde çok az bir miktar kalmıştı. Bu ay, arta kalan boyayı, Koleston 77/44 kor ateşi kızılıyla karıştıracaktım. Fakat sonrasında vazgeçtim ve Kor ateşi kızılını, tek başına kullanmak istedim. Arta kalan boyayı da çöpe atmak durumunda kaldım. Pembe yansımalı kızıl tonları özlediğimde, yine favorim olan bu renkten alacağım.

Koleston 77/44 Kor Ateşi Kızılı

  • Markette satılan boyalar içerisinde, kullandığım ve favorim olan, en sevdiğim renk tonlarından biri; kor ateşi kızılı. Senelerdir, dönüp dönüp, özledikçe kullandığım bir renk. Sonbahara çok yakıştırdığım bir kızıl tonu. Bakır-turuncu yansımalı, sıcak alt tonlu bir kızıl. Bu ay bu renkten bir tüp kullandım. Şu sıralar, sıcak renklere sarmış durumdayım. Bir süre daha, kor ateşi kızılıyla devam ederim gibime geliyor.

Bee Beauty Deluxe Color 20 Volume Oksidasyon Kremi

  • Daha önce bu markanın, 30 vol oksidanını birçok kez kullanmıştım ve memnun kalmıştım. Ürünle ilgili inceleme yazısı için şuraya tıklayabilirsiniz. Bu kez, 20 volümü denemek istedim. Bilenleriniz bilir, ben hep 30 vol kullanıyordum. Ancak saçımın zemin rengi, boyamaya bağlı olarak çok açıldı. Dolayısıyla ben de oksidan volümünü düşürme kararı aldım. Bir süre, 20 vol tercih edeceğim. Bu oksidan da güzeldi. Saç derimde herhangi bir olumsuz duruma neden olmadı. Ayrıca rahatsız eden bir kokusu yok. Bu açıdan, indirimde denk geldikçe alabileceğim oksidanlardan biri oldu. Gratis mağazalarında bulabilirsiniz.

Mon Amour Dudak Bakım Yağı Strawberry

  • Bazen tek başına bazen de rujlarımın üzerine uyguladığım dudak bakım yağım. İlk fotoğraftaki soldan üçüncü ürün. Normalde aldığımda, açık pembe bir rengi vardı. Fakat zamanla, rujlarımın üstüne uyguladığım için rengi epey değişti. Bununla beraber, kokusunda da değişiklik fark ettim. Dibinde çok az bir miktar daha vardı. Fakat kullanmak istemedim. Denk geldiğimde yeniden alabileceğim, beğendiğim bir dudak bakım yağı oldu. Detaylı ürün inceleme yazısını şurada bulabilirsiniz.

Beaulis Mini Mat Likit Ruj Seti – 230 Fundamentals (1 Numaralı Likit Ruj)

  • Beaulis markasının, bu likit ruj setlerini çok severek kullandım. Farklı bir çeşidi daha var. Ondaki rujların da hepsini bitirmiştim. Bu ruj setinden ise elimde sadece, turuncumsu kırmızı tonu olan renk kaldı. Onun dışında bu hafta, 1 numaralı rujunu da bitirdim. (Kahve tonlu olan) Yumuşacık sürülüyorlar ve kremsi yapıda bir likit ruj. Mat bitişli ama kremsi bir dokusu var. Tek katta dahi opak bir renk elde etmeyi sağlıyor ve aplikatörü oldukça kullanışlı. Dudağı çok güzel çerçevelemeyi sağlıyor. Detaylı ürün inceleme yazısını şurada bulabilirsiniz.

Beaulis Point It 236 Fire Ball

Wet n Wild Perfect Pout Lip Color – 99% Chance of Wine

  • Ürünün fotoğrafını çekmeyi unuttuğum için rujun rengini görebileceğiniz bir fotoğraf eklemek istedim buraya. En sevdiğim mürdüm rujlarımdan biriydi ve pembe alt tonlu kızıl saçlarla, özellikle sonbahar-kış aylarında bu rengi de kullanırdım. Fakat maalesef, tarihi geçtiği için elden çıkarmak durumunda kaldım. Elimde bu renge benzer, Golden Rose’un 23 numarası var. Bu kış, eğer bu saç renklerine dönersem, onu kullanacağım. Chance of Wine’ın detaylı inceleme yazısı için şuraya tıklayabilirsiniz.

Bu haftanın biten ve elden çıkardığım ürünleri de bunlardı. Sizler de, favori saç boyaları ve kozmetik önerilerinizi, benimle mutlaka paylaşmayı unutmayın.

Saç boyama, saç bakımı, tanıtım yazıları, pr & marka iş birlikleri ya da aklınıza gelebilecek birçok konuda merak ettikleriniz ve danışmak istedikleriniz için bana aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

Mail: ebrubektasoglu@gmail.com

Facebook

Tumblr

 
 
 
       

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir