Kızıl Saç,  Vegan

BioMagic Keratin ve Argan Yağlı Amonyaksız Saç Boyası 66.55 Vişne Kızılı (Deep Red)

Yepyeni bir ürün inceleme yazısından herkese merhabalar.

Bugünkü yazımda sizlerle; BioMagic markasının vişne kızılı saç boyası ve oksidanı ile ilgili yorumlarımı paylaşacağım.

  • Bu ürünleri, Ankara‘da kuaför malzemeleri satılan bir toptancıdan satın almıştım. Daha önce bu markanın, oksidanını kullanmıştım. Hem 20 vol hem de 30 vol. Ancak boyasını hiç kullanmamıştım. Şu sıralar bitkisel içerikli ürünlere yöneldiğim için boyasını da alıp kullanmak istedim. Kataloğunda, birden fazla kızıl ve bakır tonu vardı. Numarası yüksek olan ve renk tonu seveceğim türden olan bir rengi seçmek istedim. Vişne kızılına karar verdim.
  • Saçlarımın zemin rengi, akmış ve bakıra dönmüştü. Diplerim, orta kısımlara göre daha kızıldı ve koyuydu. Herhangi bir açma işlemi uygulamadan, boya ve oksidan karışımını, direkt saçıma uyguladım. Saçımda 40 dakika bekletip, ılık suyla ve renk koruyucu şampuanla şampuanlayıp saçlarımı yıkadım.
  • Amonyak, PPD ve Rezorsinol içermeyen bir saç boyası. Hafif bir formülü var. Saçlarımı boyarken de, boya saçlarımda beklerken de, saç derimde hiç kaşıntı, yanma veya karıncalanma gibi durumlar yaşamadım. İçerik, formül olarak her iki üründen de memnun kaldım. Oksidanı, bembeyaz ve kremsi yapıdaydı. Boya ile güzelce karıştı ve saçımda yumuşak bir renk geçişi sağladı.
  • Oksidan şişesinin üzerinde, not tested on animals sembolü vardı. Hayvanlar üzerinde test edilmemiş, vegan ve bitkisel içerikli, güzel bir alternatif. Saç boyasını farklı kullansam bile bu oksidanı dip boyası yaparken uzun bir süre tercih edebilirim.

Benim bu boyayla ve oksidanla ilgili deneyimlerim böyleydi. Sizler daha önce bu rengi denediniz mi? Denediyseniz mutlaka sizlerin de yorumlarını bekliyor olacağım.

Tanıtım yazıları, pr & marka iş birlikleri ya da aklınıza gelebilecek birçok konuda merak ettikleriniz ve danışmak istedikleriniz için bana aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz:

Mail: ebrubektasoglu@gmail.com

Facebook

Tumblr

Behance

X: @ebrubektasoglu

Instagram: @ebru.bektasoglu

 
 
 
       

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir