Kozmetik

Deborah Milano Super Gloss Red No: 06

Yepyeni bir ürün inceleme yazısından herkese merhabalar.

Bugünkü yazımda sizlerle; Deborah Milano markasının 06 numaralı red adlı lip gloss‘u ile ilgili yorumlarımı paylaşacağım.

  • Bu lip gloss‘u, dilerseniz tek başına dilerseniz de, benzer renkteki rujlarınızın üzerine sürerek kullanabilirsiniz. Ben genelde, dudaklarımı önce lip balm ile nemlendirip ardından benzer renkte bir dudak kalemi ile çerçeveleyip, sonrasında bu gloss‘u uyguluyorum. Kırmızı rujların üzerine de sürülebilir aslında. Tamamen sizin yaratıcılığınıza kalmış.
  • Ürünün oldukça şık, göz alıcı ve kaliteli bir ambalaj tasarımı var. Tasarım olarak bu ürünü çok beğendim. Hem görüntü hem de parlaklık olarak çok şık bir ürün. Aynı zamanda, aplikatörünü de çok beğendim. Dudak çizgisini tıpkı dudak kalemi gibi takip ediyor ve ürünü kolaylıkla sürebilmemi sağlıyor. Kaygan yapıda bir ürün değil. Yapısı biraz yoğun gibi. Ancak dudakta ağırlık yapmıyor, yapışkanlık hissine neden olmuyor. Dudakta güzel sabitleniyor ve gün içinde rengi çok bozulmuyor. Kalıcılık olarak da ürünü fazlasıyla beğendim.
  • Ürünün kokusunu ben, çocukken hastalandığımızda içtiğimiz şurupların kokusuna benzettim. Kokusu beni hiç rahatsız etmedi, bence güzel bir kokusu var. Bu açıdan da üründen memnun kaldım.
  • Ürünün dudağı nemlendiren ve olduğundan daha dolgun gösteren bir yapısı var. Dudakları asla kurutmuyor ve gün boyu nemli tutuyor. Bu ürünü sürdüğümde, yüzüme bir canlılık kattığını düşünüyorum. Rengi ve ışıltısıyla, bir anda auramı değiştiriyor.
  • Ürünün kapağı açıldıktan sonraki kullanım süresi; 18 ay. Deborah Milano markasını, üniversite yıllarımdan beri severek kullanırım. Özellikle far paletlerini eskiden çok kullanırdım. Bana göre ürünleri çok başarılı olan bir İtalyan kozmetik markası. Bu markanın ürünlerini, Watsons mağazalarında bulabilirsiniz.

Saç boyama, saç bakımı, tanıtım yazıları, pr & marka iş birlikleri ya da aklınıza gelebilecek birçok konuda merak ettikleriniz ve danışmak istedikleriniz için bana aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz:

Mail: ebrubektasoglu@gmail.com

Facebook

Tumblr

Behance

X: @ebrubektasoglu

Instagram: @ebru.bektasoglu

 
 
 
       

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir