Kozmetik,  Vegan

Ürün İnceleme: Golden Rose 3D Mega Shine Lipgloss No: 110

Yepyeni bir ürün inceleme yazısından herkese merhabalar.

Bugünkü yazımda sizlerle; Golden Rose markasının, 110 numaralı lip gloss‘u ile ilgili yorumlarımı paylaşacağım.

  • Ben bu ürünü, yazın satın almıştım. Yazdan beri ürünü kullanıyorum ve bugün bu gloss ile ilgili detaylı bir inceleme yazısı hazırlamak istedim. Ürünü tek başına kullanıyorum. Ancak siz mat rujlarınızın üzerine uygulayıp daha parlak ve ışıltılı bir görünüm de elde edebilirsiniz.
  • Öncelikle bu ürünü, gerek ambalaj tasarımı gerek kalite olarak çok beğendim. Bence şık bir tasarımı var.
  • Aplikatörü oldukça kullanışlı, fırçası yumuşacık ve sürülüş açısından da büyük kolaylık sağlıyor.
  • Ürünün kokusu çok güzel. Hiç rahatsız eden bir kokusu yok. Bu açıdan, uzun süreli kullanım için çok uygun. Kokusunu çok beğendim.
  • Ürünün fazla sıvı bir yapısı yok. Biraz yoğun bir yapısı var. Islak ve parlak bir bitiş sağlıyor. Dudakta, ağırlık veya yapış yapış bir etki yaratmıyor.
  • Dudağı, olduğundan daha dolgun gösteren bir etkisi var. Dudakta kendini belli eden bir gloss. Işıltısı, parlaklığı ve dolgunlaştırıcı etkisini çok beğendim.
  • Dudağı kurutmuyor. Aksine besleyici ve dudağı yumuşatan bir etkisi var. Kalıcılık olarak da ürünü çok beğendim. Gün içinde tazeleme gereği duysam da, asla dudaktan çıkmıyor ve rengi dudaktan kaybolmuyor.
  • Rengi sıcak bir pembe tonu. Cıvıl cıvıl bir renk tonuna sahip. Bu ürün çok güzel bir gloss olmasının yanı sıra, renk pigmenti çok güzel ve canlı olduğu için bence çok güzel bir parlak bitişli ruj aynı zamanda.
  • Gloss’un dudakta duruşu ise bu şekilde. Golden Rose’un bu gloss serisindeki tüm renkleri çok güzel. Bu gloss’ların yapılarını o kadar çok beğendim ki, diğer renklerine de bakabilirim. Seride, daha ışıltılı ve parıl parıl parıldayan farklı renkte glosslar da mevcut. Dilerseniz farklı renklerine de bakabilirsiniz.

Saç boyama, saç bakımı, tanıtım yazıları, pr & marka iş birlikleri ya da aklınıza gelebilecek birçok konuda merak ettikleriniz ve danışmak istedikleriniz için bana aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz:

Mail: ebrubektasoglu@gmail.com

Facebook

Tumblr

X: @ebrubektasoglu

Instagram: @ebru.bektasoglu

Portfolyom: Behance

 
 
 
       

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir