Kozmetik,  Vegan

Ürün İnceleme: Golden Rose Miss Beauty Diamond Shine 3D Lipgloss 02 Mystic

Yepyeni bir ürün inceleme yazısından herkese merhabalar.

Bugünkü yazımda sizlerle; Golden Rose markasının, ”02 Mystic” adlı lip gloss‘unu, yakından inceleyeceğiz.

  • Öncelikle ürünün ambalaj tasarımını, renk kullanımını çok beğendim. Hem renk ve tasarım hem de boyut olarak ürünün tasarımı güzel.
  • Vegan formüllü bir ürün. Bu açıdan da ürünü beğendim, kozmetikte vegan ürünler tercih edenler için bence çok güzel bir alternatif.
  • Bu lip gloss‘u, birkaç ay önce satın almıştım. Günlük makyajlarımda kullanmayı çok seviyorum. Aplikatörü oldukça kullanışlı, sürümü kolay ve pratik. Gün içinde tazelemeye uygun bir lip gloss olduğu için de, dışarı çıkarken hep çantama koyduğum bir ürün. Fazla yer kaplamaması ve ağırlık yapmaması da sevdiğim özelliklerinden.
  • Ürünün rengini görebilmeniz için bileğime swatch’ladım. Gördüğünüz gibi içerisinde; mor, mavi renk yansımaları mevcut. Dışarıdan bakıldığında ürünün rengi, mor-lila tonlarında görünüyor. Ancak içerisinde, minik simler, renk ışıltıları mevcut.
  • Ben gloss‘un, renk yansımalarını, parlaklığını ve ışıltılarını çok beğendim. İster tek başına isterseniz rujlarınızın üzerine sürebilirsiniz. Elimde; kırmızı, pembe, kahve ve bakır tonlarında glosslarım mevcut. Bu renk bir gloss arıyordum ve tam da istediğim tonda bir gloss olduğunu söyleyebilirim.
  • Bu gloss’un; yanar dönerli, hologramlı bir görüntüsü var. Dudağınıza sürdüğünüzde, çok hoş ve şık bir parlaklık sağlıyor, dudaklara sağlıklı bir görünüm kazandırıyor. Aynı zamanda dudakta; mavimor renk yansımaları belirgin bir şekilde duruyor. Bundan çok seneler önce, teyzem bana bu markanın, benzer renklerde bir gloss’unu hediye etmişti. O gloss’u da çok aramıştım. Fakat ürün galiba artık satılmıyor. O gloss’a benzetmiştim bu ürünü de. Ben böyle hologram efektli gloss’ları seviyorum. Her mevsim ve de özellikle, yaz ayları için muhteşem güzellikte oluyorlar. Cıvıl cıvıl havalara, güneşli günlere çok yakışan ürünler. Çünkü bu gloss, güneşte muazzam güzel parlıyor.
  • Ürünün yapısını da beğendim. Dudakta yapış yapış durmuyor, ince bir yapısı olduğu için de ağırlık yapmıyor.
  • Koku olarak, hiç rahatsız eden bir kokusu yok. Belli belirsiz bir kokusu var. Hiç anlaşılmıyor.
  • Oldukça kaliteli bir ürün. Gerek şişe tasarımı gerek ürünün yapısı çok güzel. Uzunca bir süre kullanabileceğim bir gloss.
  • Ürünün açıldıktan sonraki kullanım ömrü; 18 ay. Ürünü; internette, markanın kendi sitesinde, Gratis ve Watsons mağazalarında bulabilirsiniz.

Benim bu gloss ile ilgili sizlerle paylaşmak istediğim yorumlarım böyleydi. Bu arada bu gloss’un, farklı renk çeşitleri de mevcut. Dilerseniz onlara da bakabilirsiniz.

Saç boyama, saç bakımı, tanıtım yazıları, pr & marka iş birlikleri ya da aklınıza gelebilecek birçok konuda merak ettikleriniz ve danışmak istedikleriniz için bana aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz:

Mail: ebrubektasoglu@gmail.com

Facebook

Tumblr

X: @ebrubektasoglu

Instagram: @ebru.bektasoglu

Portfolyom: Behance

 
 
 
       

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir