Kişisel Bakım,  Kızıl Saç,  Kozmetik

Haziran 2024 – Bitenler (Saç Boyası, Kişisel Bakım, Kozmetik)

Yepyeni bir ürün inceleme yazısından herkese merhabalar.

20 günlük dolu dolu geçen Trabzon tatilimin ardından, nihayet yeni yazı için kolları sıvadım. Bugünkü yazımda sizlerle; Haziran ayında bitirdiğim ürünlerle ilgili detaylı yorumlarımı paylaşacağım. Sözü hiç uzatmadan, öncelikle saç boyası ve oksidan ile başlamak istiyorum.

1- Lil’afix 7/65 lal kızılı saç boyası

2- Biomagic 20 vol oksidan

  • Geçtiğimiz ay bu üründen bir şişe kullandım. Dip boyamı yapmak için kullanmıştım. Bu markanın oksidanlarını beğeniyorum. Daha önce, birden çok kez 30 vol oksidanını da kullandım. Saç derimde; yanma, karıncalanma, tahriş, kaşıntı vb. irritasyonlara neden olmadığı için genellikle dip boyası için bu markanın oksidanlarını tercih ediyorum şu sıra. Şu an elimde hiç oksidan kalmadı. Bir dahakine, daha açık bir renk istediğim için markanın 30 vol oksidanını alacağım.

Şimdi ise yazıya, kişisel bakım ürünleri ile devam etmek istiyorum:

3- Sleepy Extra Ultra İnce Normal Hijyenik Ped

  • Geçtiğimiz ay bu üründen, bir adet bitirdim. Daha önce, birden çok kez kullandığım bir ped. Bloğumda görselini ve detaylı ürün inceleme yazısını bulabilirsiniz. Severek kullandığım bir ürün olduğu için kozmetik marketlerde, rafta denk geldiğimde mutlaka satın alıyorum. Hiçbir şekilde tahriş yapmıyor. İnceliğini de beğeniyorum. Özellikle şu sıcak yaz günlerinde, asla rahatsız etmiyor. Favorilerimden.

4- Benri markasının 3 adet ürününü bitirdim. Bunlar:

  • 1 adet 35’li makyaj temizleme pedi, 1 adet seyahat boy aseton (Hindistan cevizi çeşitli olanı), 1 adet de kapaklı diş fırçası. Benri markasının seyahat boy ürünleri, yolculukta çok kullanışlı oluyor. Gratis mağazalarında satılan bir marka. Yukarıda sıraladığım ürünlerin tamamından memnun kaldım. Seyahat çantamda yer kaplamayan ürünlerdi. Asetonu çok güzel oje çıkarıyor. Koyu renk ojeleri bile tırnaktan çok güzel temizliyor. Fiyat-performans olarak başarılı bulduğum ürünlerdi. Tekrar denk gelirsem, yine satın alabilirim.

Son olarak ise bir kozmetik ürünü bitirdim:

5- Beaulis Paint It Oje 300 Love

  • Yaklaşık bir yıldır kullandığım kırmızı ojem. Artık fırçasına ürün gelmediği için ürünü elden çıkardım. Severek kullandığım bir tondu. Ürün bitene kadar oje asla bozulmadı ve akışkanlığını kaybetmedi, ağdalaşmadı. Sıcak bir kırmızı tonuydu, canlı bir rengi vardı. Bazen tek kat bazen de iki kat sürerek kullandım. Tek kat bile opak bir görünüm yaratıyordu. Şu an elimde, Flormar ve Note markasının kırmızı ojeleri var. Onlar biraz daha koyu ve soğuk tonlar. Şu sıralar biraz daha soğuk kırmızılar kullanıyorum. Siz de beğendiğiniz kırmızı ojelerin marka ve numaralarını benimle de paylaşabilirsiniz.

Tanıtım yazıları, pr & marka iş birlikleri ya da aklınıza gelebilecek birçok konuda merak ettikleriniz ve danışmak istedikleriniz için bana aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz:

Mail: ebrubektasoglu@gmail.com

Facebook

Tumblr

Behance

Instagram: @ebru.bektasoglu

X: @ebrubektasoglu

 
 
 
       

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir