Kozmetik,  Sürdürülebilir Yaşam,  Vegan

Yves Rocher Stylo Regard Waterproof Eye Pencil Suya Dayanıklı Asansörlü Göz Kalemi 01 Noir

Yepyeni bir ürün inceleme yazısından herkese merhabalar.

Bugünkü yazımda sizlerle; Yves Rocher markasının siyah renkteki suya dayanıklı asansörlü göz kalemini, yakından inceleyeceğiz. Bu ürünü bana, markanın Ankara Kızılay‘daki mağazasından alışveriş yaptığımda hediye etmişlerdi. Yves Rocher benim, kişisel bakımdan kozmetiğe, ürünlerini severek kullandığım, içeriklerini beğendiğim ve sürekli alışveriş yaptığım bir marka. Hediye ürün için buradan bir kez daha markaya teşekkür ediyorum ve hazırsanız yeni yazıma başlıyorum.

  • Siyah göz kalemi, benim göz makyajımın vazgeçilmezi. Senelerdir, hem günlük hem de özel gün makyajlarımda, olmazsa olmazım; siyah göz kalemidir. Gerek alt kirpik diplerime siyah göz kalemi sürmeyi gerek tıpkı eyeliner gibi üst kirpik diplerime siyah göz kalemi sürmeyi çok severim. Bazen keskin görünümler bazen de eyeliner fırçamla ürünü dağıtıp daha buğulu görünümler yaratmayı çok severim. Bu yüzden siyah göz kalemi, benim makyaj çantamdan, hiç eksik olmaz.
  • Bu üründen genel anlamda memnun kaldığımı söyleyebilirim. Asansörlü olması, benim için artı bir özellik. Ucunu açma derdim yok. Ancak kalemin ucunu biraz daha sivriltmek isterseniz, kalemin alt tarafında çıkartılabilen, minik bir açacak bulunuyor.
  • Ürün; %99 doğal içeriğe sahip. Vegan formüllü. Mavi kantaron öz suyu içeriyor.
  • Benim gözlerim hassastır. O yüzden, genelde kullandığım ve memnun kaldığım ürünleri, değiştirmemeye çalışırım. Bu siyah göz kalemini de çok beğendiğim için muhtemelen bittiğinde, yenisini de alacağım. Hassas gözlerimde, ne sürerken ne de sürdükten sonra, gün içinde dahi yaşarma ve sulanmaya neden olmadı. Aynı zamanda, göz kalemi hiç akmadı ve dağılmadı. Bu kalemi sürdüğüm gün, duygusal anlamda beni etkileyen ve gözlerimin dolmasına neden olan bir olaya şahit olmuştum. Ancak gün içinde; sıcağa, güneşe ve gözlerimin dolmasına rağmen, kalem gözümden hiç akmadı. Bu yönüyle, ürün beni kendine hayran bıraktı. Bir göz kalemi, hiç mi akmaz dedim içimden. Ancak eve dönüp makyajımı sileceğim ana kadar bozulmadan öylece sürdüğüm haliyle kaldı.
  • Makyaj temizleme suyuyla da gayet güzel çıkarabildim. Bu yönüyle, kullanışlı bir siyah göz kalemi olduğunu söyleyebilirim. Sürülüşü çok güzel, yumuşacık sürülüyor, konforlu bir kullanımı var. Ucu hiç sert değil.
  • Göz kaleminin renginin siyahlığını da çok beğendim. Soluk, fümeye çalan bir renk tonunda değil. Simsiyah bir göz kalemi. Bu açıdan da kalemi çok beğendim. Bir göz kalemini beğenebilmem için aradığım özellikler; rengini belirgin bir şekilde verebilmesi, yumuşacık sürülmesi, akma yapmaması, gözlerimi yaşartmaması ve kalıcı olması. Bu ürünü, tüm bu özellikleri göz önünde bulundurduğumda benim için 10/10 bir ürün diyebilirim. Sizler de beğendiğiniz, favori göz kalemi önerilerinizi, benimle de paylaşabilirsiniz.

Tanıtım yazıları, pr & marka iş birlikleri ya da aklınıza gelebilecek birçok konuda merak ettikleriniz ve danışmak istedikleriniz için bana aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz:

Mail: ebrubektasoglu@gmail.com

Facebook

Tumblr

Behance

X: @ebrubektasoglu

Instagram: @ebru.bektasoglu

 
 
 
       

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir