Kozmetik,  Sürdürülebilir Yaşam

Yves Rocher Base Éclat Makyaj Bazı

Yepyeni bir ürün inceleme yazısından herkese merhabalar.

Bugünkü yazımda sizlerle; Yves Rocher markasının makyaj bazını yakından inceleyeceğiz. Geçtiğimiz ay markanın, Ankara‘da Kızılay’daki mağazasından alışveriş yapmıştım. Bana bu ürünü hediye etmişlerdi. Hayatımda ilk kez bir makyaj bazı kullanıyorum. Deneyimlerimi bu yazımda sizlerle de paylaşmak istedim.

  • Bitkisel içerikli bir makyaj ürünü. Mavi kantaron öz suyu içeriyor. Paraben, silikon ve alkol içermiyor.
  • İncecik bir yapısı var. Ciltte çok güzel, homojen bir şekilde dağılıyor. İnce, jel yapılı bir nemlendirici krem gibi adeta. İçerisinde çok minik simler var ve hafif sedefli bir bitişi var. Yüzünüze sürüp eşit bir şekilde yaydığınızda, cildinizde aydınlık ve ışıltılı bir görünüm elde edebiliyorsunuz. Ciltteki ışığı çok güzel yansıtan ve cildi, daha sağlıklı gösteren bir ürün. Cildi hem makyaja hazırlıyor hem de makyajınızın dayanıklılığını artırıyor. Ben normalde ten makyajı yapmıyorum. Bu ürünü bazen nemlendirici krem gibi tüm yüzüme uyguluyorum. Bazen de tıpkı aydınlatıcı gibi yüzümde, ışıltılı gözükmesini istediğim bölgelere uyguluyorum. Yanaklar, burun ucu gibi.
  • Ürünün açık renk bir fondöten gibi renk tonu varmış gibi duruyor. Ancak cildinize yaydığınızda, herhangi bir renk vermiyor. Yumuşacık yayılıyor ve parlak bir görünüm sağlıyor.
  • Ürünün rengini ve tendeki ışıltısını görebilmeniz için elime swatch’ladım. Sağdaki görselde, bir anda güneş açmıştı, hemen ışıkla birlikte daha güzel yansıyan o ışıltıyı çekmek istemiştim. Ben bu makyaj bazını çok beğendim. Dokusu, ışıltısı ve gözenek tıkamayan ince yapısıyla, benden tam not aldı.
  • Ürünün kapağı açıldıktan sonraki kullanım ömrü; 6 ay. Işıltılı bir makyaj bazı arıyorsanız, bu ürüne bir şans verebilirsiniz. Hediye için Yves Rocher‘ye tekrar teşekkür ederim. Artık sürekli kullandığım bir makyaj bazım oldu ve günlük makyaj rutinime, böyle güzel bir ürün kazandırdıkları için çok mutlu oldum.

Sizler de favori makyaj bazı önerilerinizi, benimle paylaşabilirsiniz.

Tanıtım yazıları, pr & marka iş birlikleri ya da aklınıza gelebilecek birçok konuda merak ettikleriniz ve danışmak istedikleriniz için bana aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz:

Mail: ebrubektasoglu@gmail.com

Facebook

Tumblr

Behance

X: @ebrubektasoglu

Instagram: @ebru.bektasoglu

 
 
 
       

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir