Kozmetik

New Well Make-Up Station Liquid Highlighter Serum Aydınlatıcı Light

Yepyeni bir ürün inceleme yazısından herkese merhabalar.

Bugünkü yazımda sizlerle; New Well markasının serum aydınlatıcısı ile ilgili yorumlarımı paylaşacağım.

  • Bu ürünü, bir ay kadar önce satın almıştım. Yanlış hatırlamıyorsam, iki farklı çeşidi vardı. Ben en açık olanını almıştım. Ürünün rengi uçuk pembe, toz pembe renklerini anımsatıyor. Renginde çok az bir pembelik var. Işıltıları altın renginde değil. Gümüş renginde görünüyor ciltte yaydıkça.
  • Likit ürünleri kullanmayı çok seviyorum. Dağıtması kolay oluyor. Aynı zamanda, ciltte sağlıklı ve ışıltılı bir görünüm yaratıyorlar. Bir de toz ürünlere göre daha ıslak bir bitiş sağladıkları için kalıcılık ve ciltte bir aydınlık görünüm oluşturmaları sebebiyle likit ve serum şeklindeki ürünleri kullanmayı tercih ediyorum. Tabi yerine göre bazen toz ürünleri kullanmak, benim için daha kullanışlı oluyor.
  • Ürünün çok tatlı ve şirin bir şişesi var. Aynı zamanda şişesi, oldukça sağlam. Küçük boy olduğu için de çantada rahatlıkla, çok yer kaplamadığı için taşınabilir.
  • Ürünün rengini daha net görebilmeniz için elimin üstüne swatch’ladım. Ben New Well markasının bu aydınlatıcısını; ışıltı ve parlaklık olarak çok başarılı buldum. Şu an elimdeki diğer aydınlatıcılardan çok daha güzel ışıltı veriyor. Son bir aydır elim, bu aydınlatıcıdan başka aydınlatıcıya gitmiyor. Işıltısı, parlaklığı ve içindeki parlak simleri, benim çok hoşuma gitti. İyi ki almışım dediğim bir likit aydınlatıcı oldu. Bir aydınlatıcıda aradığım parlaklığı, bu üründe bulduğumu söyleyebilirim.
  • Ben bu ürünü; yanaklarımın üstüne, burnumun ucuna ve biraz daha üst kısmına sürüyorum genelde. Islak, parlak, nemli bitişli bir aydınlatıcı arıyorsanız, bu ürüne sizler de bakabilirsiniz. Işıltıları gün içinde kolay kolay yüzden kaybolmuyor. Kalıcılığını da sevdim doğrusu.
  • Ürünün bariz, belirgin bir kokusu yok. Rahatsız eden ve net bir şekilde belli olan bir kokusu yok. Bu açıdan da ürünü beğendim.
  • Işıltılı, parlak ten makyajlarını beğeniyorsanız, bu şekilde bir aydınlatıcı kullanmak işinize yarayabilir. Ben gerek günlük gerek özel gün makyajlarımda, son birkaç yıldır genelde aydınlatıcı kullanmayı çok seviyorum. Gloss kullanımı yaygınlaşalı, biraz daha parlak aydınlatıcılara gidiyor elim artık. Mat bitişli makyajlar yaptığımda ise genelde toz formdaki aydınlatıcıları kullanmayı tercih ediyorum.
  • Ürünü cildime, fırça ile uyguluyorum. Uygulama yaptığım fırçayı, aydınlatıcının yanına koymuştum. Yazımın ana görseli için seçtiğim fotoğraftaki fırçanın adı; For Your Beauty Buffer Pinsel Medium Makyaj Fırçası. Ürünü Rossmann mağazasından satın almıştım. Vegan bir fırça. Bu markanın fırçalarını çok beğeniyorum ve severek kullanıyorum. Bu fırçasını da iyi ki almışım. Çünkü böyle bir fırça arıyordum ne zamandır. Kılları sık ve yumuşak. Hem toz hem de sıvı ürünleri uygulamak için son derece ideal. Ben bu fırçayla makyaj yapmayı çok seviyorum. Çok yönlü bir fırça. Dilerseniz fondöten, aydınlatıcı gibi ürünleri dilerseniz allık, pudra gibi toz ürünleri bu fırçayla uygulayabilirsiniz. Kılları yumuşacık olduğu için cildime zarar vermiyor. Ürün emmiyor ve ürünü kolaylıkla, profesyonel bir şekilde dağıtabilmemi sağlıyor. İlginize çekerse, bu ürüne de bir göz atabilirsiniz.
  • Ürünün açıldıktan sonraki kullanım ömrü; 12 ay.

Benim bu aydınlatıcı ile ilgili sizlerle paylaşmak istediğim yorumlarım böyleydi. Sizler de memnun kaldığınız, favori aydınlatıcı önerilerinizi, benimle de paylaşabilirsiniz.

Saç boyama, saç bakımı, tanıtım yazıları, pr & marka iş birlikleri ya da aklınıza gelebilecek birçok konuda merak ettikleriniz ve danışmak istedikleriniz için bana aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz:

Mail: ebrubektasoglu@gmail.com

Facebook

Tumblr

X: @ebrubektasoglu

Instagram: @ebru.bektasoglu

Behance

 
 
 
       

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir