Kozmetik,  Vegan

Ürün İnceleme: Golden Rose Soft & Matte Creamy Lipcolor No: 117

Yepyeni bir ürün inceleme yazısından herkese merhabalar.

Bugünkü yazımda sizlerle; Golden Rose markasının, 117 numaralı mat ruju ile ilgili yorumlarımı paylaşacağım.

  • Bu ruju yazın, arkadaşım bana hediye etmişti. Yanlış hatırlamıyorsam Ağustos aylarıydı. O zamandan bu zamana severek kullandığım bir ruj olduğu için yorumlarımı bu yazıda, sizlerle de paylaşmak istedim.
  • Öncelikle ürünün, çok şık ve kaliteli bir tasarımı var. Ben ürünü, hem tasarım hem de boyut olarak çok beğeniyorum. Çantada fazla yer kaplamıyor ve gün içinde kolaylıkla tazelenebilen bir yapısı var. Bu yüzden, ne zaman bu ruju sürsem, mutlaka evden çıkmadan çantama koyuyorum.
  • Aplikatörü de oldukça kullanışlı bir ruj. Dudağı çok güzel çerçevelemeyi sağlıyor. Dudak kalemine ihtiyaç duymuyorum. Ancak benzer renklerde bir dudak kalemiyle dudakları çerçeveledikten sonra da bu ruju uygulayabilirsiniz.
  • Ürün paraben içermiyor. Vegan bir ürün. Hayvanlar üzerinde test edilmediği, internet sitesinde belirtilmiş. Araştırdığımda görmüştüm. Bu yönüyle de hem ürün hem de marka, kalbimi kazanmış oldu.
  • Ürün; Jojoba ve Avokado yağı içeriyor. Bu yüzden; yumuşak, kolay sürülebilen, kremsi ve dudakları kurutmayan bir yapısı var.
  • Ürünün rengi, tam benlik. Ben soğuk alt tonlu, içerisinde pembelik barındıran, vişne çürüğü rengine benzeyen bordo rujlara bayılıyorum. Hem ten rengime hem de cilt alt tonuma, çok güzel uyum sağlıyor. Aynı zamanda; pembe yansımalı kızıl ve kırmızı saçlarla, vişne rengi saçlarla muhteşem uyumlu duruyor. Genellikle bu tonlar, kış aylarında tercih edilse de, ben her mevsim sürebiliyorum. Tam bir bordo ruj aşığıyım diyebiliriz bence. Sezonun trend renklerinden biri olduğu için de göz alıcı ve vamp bir duruşunun olduğunu söyleyebilirim.
  • Ürünün rahatsız eden bir kokusu yok. Bu yönüyle de, uzun süreli kullanım için uygun bir ruj olduğunu düşünüyorum.
  • Rujun kalıcılığı gayet başarılı. Gün boyu, bir şeyler yeyip içtiğimde dahi, kolay kolay dağılmadı, rengi dudağımdan kolay kolay çıkmadı. Ancak benim beklentim şu yöndeydi: Ben genelde, dudağa sabitlenen ve bulaşma yapmayan likit mat rujları seviyorum. Bu ruj, dudakta kurumuyor ve bulaşabilme durumu var. Keşke dudağa sabitlenen bir yapısı olsaydı. Ancak hem renginin şahane oluşu hem de dudakları kurutmaması sebebiyle, ruju genel anlamda beğendim. Şu sıralar, günlük makyajlarımın vazgeçilmezi olmuş durumda.
  • Ürünün açıldıktan sonraki kullanım ömrü; 18 ay.
  • Rujun renk tonu ve dudakta duruşu ise bu şekilde. Soğuk alt tonlu bordo ruj arıyorsanız, bu ruja bakabilirsiniz.

Saç boyama, saç bakımı, tanıtım yazıları, pr & marka iş birlikleri ya da aklınıza gelebilecek birçok konuda merak ettikleriniz ve danışmak istedikleriniz için bana aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz:

Mail: ebrubektasoglu@gmail.com

Facebook

Tumblr

X: @ebrubektasoglu

Instagram: @ebru.bektasoglu

Portfolyom: Behance

 
 
 
       

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir