Kozmetik

Beaulis Twinkling 6’lı Ruj Kiti

Yepyeni bir ürün inceleme yazısından herkese merhabalar.

Bugünkü yazımda sizlerle; Beaulis markasının 6’lı ruj kiti ile ilgili yorumlarımı paylaşacağım. Kitteki lip gloss ve rujların renk swatch’larını da, bu yazıda bulabileceksiniz.

Bu kiti hikayemde paylaştığımda, sizler tarafından oldukça ilgi gördü. Renk ve yapı olarak merak edilen bir ruj kiti. Bu kitle alakalı sizlerden de epey soru aldım. Kit, arkadaşımın bana yılbaşı hediyesiydi. Ben de kitteki rujları ve lip glossları denemek için sabırsızlanıyordum. Bugün ürünlerin renklerini sizler için swatch’ladım. Kitteki lip glossları da, birkaç gün önce yaptığım makyajlarımda kullandım.

 • Kitte; 6 adet ürün bulunuyor. 3 adet dudak parlatıcısı, 3 adet de minik mat ruj. En üstteki ürünler lip gloss, alttakiler ise likit mat ruj.
 • Ben kitin tasarımını oldukça şık ve sevimli buldum. Bence çok özgün ve dikkat çeken bir ambalaj tasarımı var. Hem renk hem de tasarım olarak çok şık bir kit. Renk skalasını da çok beğendim. Herkesin seveceği türden, farklı renkler mevcut. Günlük ve özel gün makyajları için bence oldukça kullanışlı bir ruj kiti. Ürünlerin minik boy olması da, hem çantada taşımak hem de gün içinde tazeleme gereği duyduğunuzda, müthiş kolaylık sağlıyor. Bu markanın mini ürünlerine zaten bayılıyordum. Şu ana kadar mini rujlarının neredeyse hepsini denedim ve günlük makyajlarımda da çok severek kullanıyorum. Bu kit ile gerçekten markanın değeri gözümde bir kat daha arttı.
 • Rujların renklerini daha yakından görebilmeniz için kitin görüntüsünü, gün ışığında da fotoğraflamak istedim. Lip glossların isimleri sırasıyla; 519 Pink Shiny, 237 Shiny Cherry ve 523 Fairy Shiny. Mat rujların renkleri ise 129 Dreamy Matte, 239 Velvet Matte ve 539 Magic Matte.
 • Ürünlerin kokularını da beğendim. Tıpkı diğer minik ruj kitlerinde olduğu gibi bu rujları da meyveli sakız gibi kokuyor.
 • Lip glossları daha çok dudak bakım yağı kıvamında. Aplikatörleri minik olduğu için ürün az geliyor. Ancak birkaç kat uygulandığında, gloss ve rujların renk görünümü yoğunlaştırılabilir.
 • Lip glosslar kolaylıkla çıkabiliyor, temizlemesi çok kolay. Ancak mat rujlarını temizlerken biraz zorlandım. Çünkü mat rujlarının kalıcılıkları epey yüksek. Fakat makyaj temizleme suyuyla, çok fazla ovalamadan çıkarabildim. Hem gloss hem de mat rujların yapısı bence başarılı.
 • Gloss ve rujların renklerini, hem gün ışığında hem de odamın ışığında, sizin için elime swatch’ladım. Bu ruj kitinde en beğendiğim ürünler; 237 Shiny Cherry ve 239 Velvet Matte oldu. İkisinin renk tonu tam benlik. Bu ikisi favorim oldu.
 • Soldan sağa renkleri yorumlayacak olursam; en baştaki glossun, çok hafif bir pembe tonunda olduğunu söyleyebilirim. Barbie vibe’ı veriyor adeta. Dudağa çok güzel bir parlaklık veriyor. Işıltılı da aynı zamanda. İçinde çok küçük simler ve parıltılar var.
 • Ortadaki glossun rengi ise koyu bir renk tonunda. Dudakta gayet kendini belli eden bir renk tonu var. Sezonun trend renklerinden biri aynı zamanda. Pembe alt tonlu bir renk. Vişne tonundan ziyade daha çok mor-mürdüm tonlarında bir gloss. Bu renk bir glossum hiç olmamıştı. Işıltıları, bir önceki glossa göre çok daha fazla ve belirgin. Ben bu renge bayıldım. Tam bir sonbahar-kış glossu.
 • Son gloss ise daha belirgin ve sıcak bir pembe tonunda. Şeker pembesi gibi bir rengi var. Bu gloss da bence ilkbahar ve yaz aylarında şahane durur. Cıvıl cıvıl bir renk tonu var.
 • Gelelim mat rujların renklerine. En baştaki mat ruj, orta koyulukta bir kahve tonu. Biraz sıcak bir renk tonu var. Bu ruj da, sonbahar-kış ayları için oldukça kullanışlı bir tona sahip. Günlük makyajlarda kullanılabilecek, çoğu kombine uyum sağlayacak bir rengi var. Mat rujların yapısı ve kıvamı biraz yoğun. Çok sıvı bir yapıları yok. Kremsi formdalar.
 • Ortadaki kırmızı tonuna vuruldum resmen. Çok canlı, belirgin ve göz alıcı bir kırmızı mat ruj. Bu her mevsim kullanılabilecek bir kırmızı. İçinde çok az pembelik barındırıyor. Ancak çok sıcak alt tonlu bir kırmızı. Biraz nar çiçeği biraz çilek kırmızısı bir tona benziyor. Canlı bir kızıl veya kırmızı saç ile de mükemmel bir kombinasyon yaratır.
 • Son mat rujun rengi ise yine her mevsime yakışabilecek bir renk tonuna sahip. Ben bu tonları kullanmayı çok seviyorum. Joker bir renk bence. Bu renk, gül kurusu tonunda. İçinde hem pembelik hem de biraz şeftali ve çok az kiremit tonu var. Ama koyu bir gül kurusu tonu diyebiliriz. Sıcak bir pembe tonu.

Benim kit ve içerisindeki rujlarla ilgili sizlerle fikir olması açısından paylaşmak istediğim gözlemlerim böyleydi. Sizler bu kitteki rujları denediniz mi? Deneyenlerden yorumlarını mutlaka bekliyorum. Kiti Gratis mağazalarında ve internette bulabilirsiniz.

Saç boyama, saç bakımı, tanıtım yazıları, pr & marka iş birlikleri ya da aklınıza gelebilecek birçok konuda merak ettikleriniz ve danışmak istedikleriniz için bana aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz:

Mail: ebrubektasoglu@gmail.com

Facebook

Tumblr

X: @ebrubektasoglu

Instagram: @ebru.bektasoglu

Portfolyom: Behance

 
 
 
       

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir