Kozmetik

Ürün İnceleme: Beaulis Zip It Likit Mat Ruj 303 Poison Apple

Yepyeni bir ürün inceleme yazısından herkese merhabalar. 

Bugünkü yazımda; daha önce de bloğumda yorumlarımı paylaştığım, severek kullanıp bitirdiğim ve yenisini, arkadaşımın bana hediye aldığı likit mat rujdan bahsedeceğim size.

En sevdiğim kırmızı rujlarımdan olan, göz bebeğim diyebileceğim bir renk; Beaulis 303 Poison Apple. 

 • Bu serideki, çoğu rengi edindim ve hepsini de çok severek kullandım, bazılarını bitirdim ve çok beğendiğim, memnun kaldığım için de yenilerini aldım. Bu renk de, benim favorim oldu. En sevdiğim kırmızı rujlarımdan biri. Renk tonunu çok beğeniyorum ve cilt alt tonumla çok güzel uyum sağlıyor. 
 • Soğuk alt tonlu bir kırmızı ruj. Pembe alt tonlu, içerisinde pembelik var. Bu gibi rujlara, mavi alt tonlu kırmızı ruj da deniliyor. Tok, yoğun ve soğuk bir kırmızı. Soğuk ve pembe alt tonlu ciltlerde, mükemmel bir uyum yakalayacak renk tonuna sahip. 
 • Dudakta kuruduktan ve birkaç saat geçtikten sonra, içindeki pembelik-fuşyalık, dışarı çıkıyor. Dudakta pembe-kırmızı bir renk gibi duruyor. 
 • Likit bir ruj. Tamamen mat bitişli. Hızlı kuruyor ve dudağa hemen sabitleniyor. Parlak durmuyor, tamamen mat bir görünüm elde edebiliyorsunuz. 
 • Aplikatörü çok güzel ve kullanışlı. Dudağı çok güzel çerçevelemenizi sağlıyor. 
 • Bir iki kat sürdüğünüzde, opak bir görünüm elde edebiliyorsunuz. 
 • Oldukça canlı ve iddialı bir renk. Hem günlük hem de özel gün makyajlarınızda, tercih edebilirsiniz. Şık bir görünüm sağlıyor. 
 • Canlı kırmızı saçlarla ve pembe alt tonlu kızıl saçlarla, çok güzel uyum yakalıyor. 
 • Dudağı kurutan bir yapısı yok. Fakat ben sürmeden önce mutlaka dudağımı, her ruj öncesi, nemlendirmeyi atlamıyorum. Bu sayede; hem dudaklarımın kurumasını önlüyorum hem de daha pürüzsüz bir ruj bitişi elde edebiliyorum. 
 • Ambalaj paketlemesi ve şişesi, oldukça kaliteli. Bir önceki kullandığım ürüne göre, yeni ambalajında sanki farklılıklar var gibi geldi bana. Çünkü bir önceki ambalajında, açıldıktan sonra kullanım ömrü 3 ay olarak belirtilmişti, 3 m olarak. Yeni ambalajında ise 12 m yazıyor. Ki böylesi daha iyi. Kullanım süresinin daha uzun olması, benim için daha iyi. Çünkü elimde, çok fazla kırmızı ruj var. Öncelikle, tarihi geçmeye yakın olanları bitirmek isterim. 
 • Kalıcılığı fena değil. Gün içinde, bir kez daha tazeleme gereği duyuyorum. Bazen dudağımda, pütürlük yapabiliyor. Yenisini sürmek istediğimde, mutlaka dudağımı silip öyle sürüyorum. 
 • Makyaj temizleme jeliyle de, kolaylıkla çıkabilen bir likit ruj. Ancak biraz dudakta, pembelik bırakabiliyor. Fakat biraz ovalayınca, tamamen çıkıyor. 
 • Rujun dudakta duruşunu da yazıma eklemek istedim. Şu sıralar, elimden düşürmediğim kırmızı rujum.

Benim, “303 Poison Apple” ile ilgili sizlerle paylaşmak istediğim yorumlarım böyleydi. Sizler de favori kırmızı rujlarınızı, benimle paylaşabilirsiniz. Beaulis markasının ürünlerini, Gratis mağazalarında bulabilirsiniz. 

Saç boyama, saç bakımı, tanıtım yazıları, pr & marka iş birlikleri ya da aklınıza gelebilecek birçok konuda merak ettikleriniz ve danışmak istedikleriniz için bana aşağıdaki mail adresinden ulaşabilirsiniz:

Mail: ebrubektasoglu@gmail.com

 
 
 
       

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir