Kozmetik,  Öneri,  Vegan

Sephora Alışverişi: Glossed Lip Gloss No: 10 Wild – Glitter Finish ve Moisturizing Lip Balm – Cerise

Yepyeni bir ürün inceleme yazısından herkese merhabalar.

Bugünkü yazımda sizlerle; SEPHORA COLLECTION‘ın online mağazasından satın aldığım bir adet dudak parlatıcısı ile bir de, nemlendirici dudak balmını yakından inceleyeceğiz. Her iki ürünü de, mağazada denemiştim ve ürünleri çok beğenmiştim. Özellikle gloss‘un ışıltılarına ilk kez denediğim zaman hayran kalmıştım. Bugün bu yazıda ürünleri, pek çok açıdan birlikte inceleyeceğiz.

  • Öncelikle ürünlerin, ambalaj tasarımlarını ve paketlemesini beğendim. Oldukça şık ve kaliteli ürün tasarımları. Özellikle gloss‘un şişesi çok çok kaliteli. Kapağını çevirip kapatırken, kapandığına dair bir çıt sesi geliyor. Bu da, ürünün kapağından sızmayacağı anlamına geliyor benim için. Bu anlamda ürünün tasarımı kullanıcıya bir güven oluşturuyor.
  • İlk önce, lip balm‘ı değerlendirmek istiyorum. Bu ürünün, farklı çeşitleri de vardı. Ancak kirazlı olanı, daha kendime yakın buldum. Ürünün tatlı bir kiraz kokusu var. Çok yoğun bir koku değil. Bu anlamda, ürünün kokusunu beğendim. Renk olarak da, beklentimi karşılayan bir renk tonu var. Dudakta çok doğal, pembekırmızı tonlarda bir renk bırakıyor. Sürülüşü yumuşacık, dudakta eriyen, yağ gibi kayan bir yapıya sahip. Bu anlamda, dudaklara çok güzel bir yumuşaklık ve nem veriyor. Aynı zamanda, dudaklara sağlıklı bir görünüm ve çok hafif parlaklık da veriyor. Genel anlamda, beklentimi karşılayan bir ürün olduğu için son derece memnun kaldım. Gramaj olarak da beni uzun süre götürebilecek bir miktarı var. Koku, renk ve yapı olarak bu ürün benden tam not aldı. Diğer çeşitleri de denenebilir. Aşağıya ürünün miktarını ve rengini sizler için ekleyeceğim.
  • Ürünün miktarı bu şekilde. Uzun süre kullanılabilecek bir gramajı var.
  • Ürünün rengini ise bu şekilde daha net görebilirsiniz. Çok doğal bir renk veriyor dudaklara. Tek başına da, dudakları nemlendirmek için kullanılabilir, rujların altına da baz olarak uygulanabilir.

Şimdi gelelim, lip gloss ile ilgili yorumlarıma:

  • Bu ürünün de kokusunu beğendim. İlkbahar-yaz aylarını anımsatan, taze ve fresh bir kokusu var.
  • Ürünün aplikatörü oldukça kullanışlı, aplikatör fırçası yumuşacık. Gloss dudağa kolaylıkla sürülüyor.
  • Soğuk alt tonlu bir gloss. Ben genelde, bu şekilde yansımaları olan gloss‘ları çok beğeniyorum. Holografik yansımalı gloss olarak da geçiyor bu tarz ürünler. Mavimor-lila yansımaları olan bir lip gloss. Işıltısı, içerisindeki simleri, muhteşem. Bu simler ve ışıltı, dudakta da kendini harika bir şekilde belli ediyor. Hem tek başına hem de benzer tonlarda rujların üzerine uygulanabilir. Tam yazlık bir gloss.
  • Yapısı öyle çok yoğun değil. Dudakta kalıp gibi durmuyor. Varlığı hiç hissedilmiyor, ağırlık yapmıyor ve yapış yapış bir his asla yok. Bu anlamda, gün içinde istenilen her an sürülebilir. Hem kapalı alanda hem de güneşte, ışıl ışıl parlayan bir gloss. Özellikte güneşte, yanar döner bir parıldayışı var. Ben bu ürüne hayran kaldım.
  • Ürünün rengini görebilmeniz için yukarıda bir kolaj paylaştım. Farklı açıdan çektiğim üç farklı fotoğrafı kolaja eklemek istedim. Gloss’un parlaklığı, ışıltıları ve renk tonu mükemmel. Unutmadan söyleyeyim, dudakları olduğundan daha dolgun gösteren bir dudak parlatıcısı. Aynı zamanda, vegan formüllü ürünler. Siz daha önce bu ürünleri ya da farklı çeşitlerini denediniz mi? Kullananlar var ise yorumlarınızı ve önerilerinizi benimle de paylaşabilirsiniz.

Tanıtım yazıları, pr & marka iş birlikleri ya da aklınıza gelebilecek birçok konuda merak ettikleriniz ve danışmak istedikleriniz için bana aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz:

Mail: ebrubektasoglu@gmail.com

Facebook

Tumblr

Behance

X: @ebrubektasoglu

Instagram: @ebru.bektasoglu

 
 
 
       

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir