Kişisel Bakım,  Kızıl Saç,  Kozmetik

Mayıs 2024 – Bitenler (Saç Boyası, Kişisel Bakım, Kozmetik)

Merhabalar blog ailem,

Bugünkü yazımda sizlerle; Mayıs ayında bitirdiğim saç boyası, kişisel bakım ve kozmetik ürünleri ile ilgili yorumlarımı paylaşacağım.

Söze öncelikle, saç boyası ve oksidan ile başlamak istiyorum:

1- BioMagic Keratin ve Argan Yağlı Amonyaksız Saç Boyası 66.55 Vişne Kızılı (Deep Red)

Şimdi ise kişisel bakım ürünlerine geçmek istiyorum:

2- Garnier Hyaluronik Aloe Temizleme Jeli

3- Orkid Ultra Extra 3’lü Koruma

  • Ürünü bitirdikten sonra fotoğrafını çekmeyi unuttuğum için buraya ekleyemedim. Ancak internette başlığı arattığınızda, ürün direkt olarak çıkıyor. Bu üründen ben, daha önce de kullanmıştım. Zaten Orkid, benim en sevdiğim ped markası. Pek çok serisinden ped kullandım. Bu serisi de çok güzel. Bir kere en sevdiğim özelliği; asla tahriş yapmaması ve rahat hissettirmesi. İnceliği çok güzel, sanki yokmuş gibi bir hissiyatı var. Bununla birlikte; sızıntıyı önleyen bir formunun olması da, ürüne bir güven oluşturuyor. Normalde parfüm kokulu pedler kullanmam. Ancak markanın, parfümlü ped’leri de var. Onlardan da kullanmıştım ve çok memnun kalmıştım. Senelerdir markaya bir güvenim olduğu için çoğunlukla bu markanın ped’lerini satın almayı tercih ediyorum.

Şimdi ise son olarak bir kozmetik ürünü bitirdim.

4- Mon Amour Glossy Lip Oil Dudak Bakım Yağı – Strawberry

  • Bu ay bir adet de, dudak bakım yağı bitirdim. Bu ürün, keşfetin bana aldırdığı ürünlerden. Keşfetimde bu dudak bakım yağını o kadar çok gördüm ki, en son gidip ben de satın aldım. Çünkü çoğunluk hep memnuniyetini dile getiriyordu. Bu markanın daha önce, yine bir dudak yağını kullanmıştım. Aynı zamanda, rujlarını ve ojelerini de kullandım. Hatta bu ay, elimdeki bazı ojelerini de elden çıkardım. Çünkü ojeler artık eski formunu kaybetmişti ve zaten çoğunu kullandığım için içerisinden de az ürün gelmeye başlamıştı. Bu dudak bakım yağını ise epeydir kullanıyorum. Şeffaf bir yağ. Genellikle mat rujlarımın ve tint‘lerimin üzerine uyguladım. Ancak şeffaf olduğu için tabi ki zamanla, rengi değişmeye başladı. Dudağımdaki rujların rengi ürünün rengini değiştirmeye başladı. Ürünü tamamen diyemesem de yarısından çoğunu bitirdim ve rengi çok değiştiği için de elden çıkardım. Bu seri, üç çeşit. Fakat hepsi şeffaf ürünler. Denildiği gibi dudakta gerçekten cam gibi bir parlaklık oluşturuyor. Aynı zamanda, yağ formunda bir ürün olduğu için dudaklara bakım yapıyor ve dudakları yumuşatıyor. Şu an elimde, farklı markaların dudak bakım yağları olduğu için tekrar bu üründen satın almayı düşünmüyorum. Mon Amour’un şu sıralar, lip balm ve tint‘lerini de keşfetimde çok sık görüyorum. Elimde farklı markalardan tint’ler var. Fakat kullananlardan da yorumlarını muhakkak bekliyorum.

Benim Mayıs ayında bitirdiğim ürünler bunlardı. Bu ay diğer aylara nazaran, daha az ürün bitirdiğimi fark ettim. Sizler de, beğendiğiniz ürünleri benimle de paylaşabilirsiniz.

Tanıtım yazıları, pr & marka iş birlikleri ya da aklınıza gelebilecek birçok konuda merak ettikleriniz ve danışmak istedikleriniz için bana aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz:

Mail: ebrubektasoglu@gmail.com

Facebook

Tumblr

Behance

X: @ebrubektasoglu

Instagram: @ebru.bektasoglu

 
 
 
       

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir