Kişisel Bakım

Dermoskin Acgun Revitalizing Tonic

Yepyeni bir ürün inceleme yazısından herkese merhabalar.

Bugünkü yazımda sizlerle; Dermoskin markasının canlandırıcı toniğini birlikte inceleyeceğiz.

  • Birkaç yıl önce, yüzüme uygun bir tonik bulamadığım için ve kullandığım tonikler, yüzümde kızarıklık, yanma vb. irritasyonlara neden olduğu için tonik kullanmayı bırakmıştım. Cilt bakımı rutinimde epeydir yalnızca; yüz temizleme jeli ve nemlendirici krem kullanımına özen gösteriyordum. Bu ürünü ise gittiğim bir eczanede, olumlu etkilerinden bahsedilince, eczacı önerisiyle satın aldım ve ürünü yaklaşık iki aydır, düzenli olarak kullanıyorum. İyi ki bu tonikle karşılaşmışım. Hayatımın toniğini buldum diyebilirim. Benim hassas ve özellikle regl dönemlerinde akneye meyilli cildime çok iyi geldi.
  • Bu toniği genellikle, akşamları makyajımı temizledikten ve yüzümü yüz yıkama jelimle yıkadıktan sonra kullanıyorum. Makyaj temizleme pedine üründen biraz döküp, göz çevreme değdirmeden ve yakınlaştırmadan; alın, yanak, burun, çene ve boyun bölgemi siliyorum. İlk başta ürünün, ferahlatıcı ve canlandırıcı etkisi hissediliyor. Ürünü cildime sürerken; yanma, karıncalanma, kızarıklık vb. etkiler hiç olmadı. Hiç keskin bir kokusu yok. Kokusu çok güzel. Aynı zamanda, su gibi tertemiz ve ferahlık veren bir yapısı var.
  • Yüzümü, yüz temizleme jeliyle yıkadıktan sonra temizlendiğini düşünürdüm. Ancak yanılıyormuşum. Bu tonikle yüzümü sildikten sonra makyaj temizleme pedinin, çok az da olsa, kirlendiğini fark ettim. Makyajımdan kalan renkler ve makyaj kalıntıları, pamuğun üzerinde görünüyordu. Dolayısıyla bu tonik sayesinde, yüzümün kirden ve makyaj kalıntılarından tamamen arındığını gözlemledim.
  • Ürünün beğendiğim özelliklerinden biri de; gözeneklerimi küçültmesi ve cildimi sıkılaştırması. Bu özelliğiyle, ürün benden tam not aldı. Bunu birkaç aydır, yakın çevrem de fark ediyor. Biliyorsunuz ki, uzun süredir ten makyajı yapmıyorum. Fakat arkadaşlarımdan, ”Yüzüne ne sürüyorsun, çok pürüzsüz görünüyor” gibi sorular alıyorum. Aynı zamanda cildimin, sağlıklı ve canlı göründüğünü söylüyorlar. Benim yüzümü pürüzsüz yapan ve cildimi sağlıklı gösteren bu tonik oldu.
  • Ürün, salisilik asit içeriyor. Colorant, Paraben, Paraffin, SLES, Silicon ve Fragrance Free bir ürün. Ürünün kapağı açıldıktan sonraki kullanım süresi ise; 12 ay. Ben, cilt bakımı ürünü satın almadan önce muhakkak doktoruma veya eczaneye danışıyorum. Bir uzmana danışmadan, herhangi bir cilt temizleyici veya cilt bakım ürününü yüzüme kullanmıyorum. Sizler de sağlığınız açısından, buna dikkat edebilirsiniz. Çünkü bir başkasına iyi gelen bir ürün, sizde aynı etkiyi yaratmayabilir.

Benim, bu tonikle ilgili kullanıcı deneyimim böyleydi. Aynı zamanda, sağlıklı bir cilt için nelere dikkat ettiğimi yukarıda sizlerle paylaştım. Sizler de, cilt bakımında dikkat ettiğiniz noktaları, benimle paylaşabilirsiniz.

Tanıtım yazıları, pr & marka iş birlikleri ya da aklınıza gelebilecek birçok konuda merak ettikleriniz ve danışmak istedikleriniz için bana aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz:

Mail: ebrubektasoglu@gmail.com

Facebook

Tumblr

Behance

X: @ebrubektasoglu

Instagram: @ebru.bektasoglu

 
 
 
       

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir