Kişisel Bakım,  Kozmetik,  Sürdürülebilir Yaşam

Yves Rocher À La Framboise Frambuaz Dudak Balsamı

Yepyeni bir ürün inceleme yazısından herkese merhabalar.

Bugünkü yazımda sizlerle; Yves Rocher markasının, frambuazlı lip balmını, yakından inceleyeceğiz.

  • Ürünün kokusu çok güzel. Taze, fresh bir meyve kokusu. Ben kırmızı orman meyvelerinin kokusuna bayılırım. O yüzden bu ürünün kokusu, beni çok mutlu etti. İnsanı hiç yormayan, insanın içini açan, çok tatlı bir kokusu var.
  • Ürün, internet sitesinden okuduğum bilgiye göre %97 doğal içeriğe sahip. Silikon içermeyen bir dudak ürünü. İçerisinde frambuaz aroması bulunuyor. Aynı zamanda, karite yağı içeriyor.
  • Dudaklara kolaylıkla sürülen, dudakta adeta eriyen, yumuşacık ve kaygan bir dokusu var. Bu yönüyle, şu ana kadar kullandığım en iyi dudak bakım ürünü oldu. Sürdükten sonra dudaklarımı yumuşacık yapıyor, nem veriyor, besliyor ve daha sağlıklı gösteriyor. Dudaklarıma çok tatlı bir pembelik verirken, aynı zamanda tıpkı bir lip gloss gibi parlaklık da veriyor. Dudaklarıma verdiği bu sağlıklı parlaklığı çok beğendim. Ürün, dudaklarımın kurumasını ve soyulmasını da önlüyor.
  • Dudaklarda yapış yapış bir his yaratmıyor. Dudakta ağırlık yapan bir yapısı yok. Çok hafif bir yapısı var.
  • Gramaj olarak da ürünü beğendim. Uzun süre kullanacağım bir dudak bakım ürünü. Şu an sürekli elimin altında olan bir lip balm. İhtiyaç duyduğum her an dudaklarıma uyguluyorum.
  • Verdiği pembeliği görebilmeniz için ürünü elime swatch’ladım. Çok hafif ve tatlı bir pembelik ve parlaklık veriyor. Eğer pembe renkte, renkli bir lip balm arıyorsanız, bu ürüne sizler de bakabilirsiniz. Farklı çeşitlerine de bakabilirsiniz. Sizler daha önce Yves Rocher‘nin lip balmını kullandınız mı? Kullandıysanız, yorumlarınızı benimle de paylaşabilirsiniz. Favori dudak bakım ürünlerinizi, sizler de benimle paylaşabilirsiniz.

Tanıtım yazıları, pr & marka iş birlikleri ya da aklınıza gelebilecek birçok konuda merak ettikleriniz ve danışmak istedikleriniz için bana aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz:

Mail: ebrubektasoglu@gmail.com

Facebook

Tumblr

Behance

X: @ebrubektasoglu

Instagram: @ebru.bektasoglu

 
 
 
       

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir