Kozmetik,  Vegan

Golden Rose Glow Kiss Tinted Lip Balm 05 Cherry Juice – Renkli Dudak Nemlendirici

Yepyeni bir ürün inceleme yazısından herkese merhabalar.

Bugünkü yazımda sizlerle; Golden Rose markasının, 05 Cherry Juice adlı renkli lip balmını yakından inceleyeceğiz.

  • Ürünün rengini görebilmeniz için elime swatch’lamak istedim. Çok güzel bir renk tonu var. Islak, nemli ve parlak bitişli bir ürün. Parlaklığı neredeyse bir gloss gibi. Sürdüğümde dudaklarıma çok güzel bir renk ve canlılık veriyor. Yumuşacık ve kaygan bir yapısı var. Aynı zamanda yapısı incecik. Dudağa incecik bir sürülüşü var ve sürdükten sonra dudakta asla ağırlık yapmıyor. Ürünün kapağını açtığınız ilk andan itibaren ürünün ne kadar narin bir inceliği olduğunu görebiliyorsunuz. Bununla birlikte, oldukça hoş bir kokusu var. Kapağı açar açmaz sizi karşılayan, harika meyveli bir koku. Çok tatlı bir vişne suyu kokusu gibi. Kokusunu da çok beğendim.
  • Dudağı nemlendirmesini de oldukça başarılı buldum. Ancak gün içinde ihtiyaç duyduğum her an, bu ürünü uygulayabiliyorum. Rengi ise dudaktan kolay kolay kaybolmuyor. Ruj sürmek istemediğim zamanlarda, bu ürün benim vazgeçilmezim oluyor. Kullanımı çok pratik.
  • Vegan bir ürün. Hayvanlar üzerinde test edilmediği, internet sitesinde belirtilmiş. Paraben içermiyor. Vegan olmasıyla da kalbimi kazanan bir kozmetik ürünü oldu.
  • Ürün; Shea Butter, Hyaluronik asit ve Vitamin E içeriyor. Aynı zamanda SPF 15 ile güneşin zararlı etkilerine karşı da koruyor.
  • Ürünün açıldıktan sonraki kullanım süresi ise 12 ay.
  • Ürünü bazen tek başına bazen de dudak kalemi ile birlikte uyguluyorum. Yukarıya, dudak kalemi ile uyguladığım şekliyle eklemek istedim. Ürünü dudaklarıma sürmeden önce dudaklarımı nemlendirici krem ile nemlendiriyorum. Ardından, Rival Loves Me Dudak Kalemi No: 07 Authentic dudak kalemi ile dudaklarımı çerçeveliyorum ve dudak kalemini ruj gibi sürüyorum. Sonra üzerinden de, Golden Rose‘un Cherry Juice renkli lip balmını geçiyorum. Bu ikili benim en sevdiğim dudak kombolarımdan. Bazen parlaklığı daha çok artırmak için üzerine gloss da uyguladığım oluyor.

Benim, bu ürün ile ilgili sizlerle paylaşmak istediğim ilk gözlemlerim böyleydi. Sizler de benimle, favori renkli lip balm önerilerinizi paylaşabilirsiniz.

Saç boyama, saç bakımı, tanıtım yazıları, pr & marka iş birlikleri ya da aklınıza gelebilecek birçok konuda merak ettikleriniz ve danışmak istedikleriniz için bana aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz:

Mail: ebrubektasoglu@gmail.com

Facebook

Tumblr

Instagram: @ebru.bektasoglu

X: @ebrubektasoglu

Behance

 
 
 
       

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir