Kozmetik,  Vegan

Ürün İnceleme: Pastel Lip To Cheek Tint 01 – Carmen

Yepyeni bir ürün inceleme yazısından herkese merhabalar.

Bugünkü yazımda sizlerle; Pastel’in ”Carmen” adlı tint‘ini, yakından inceleyeceğiz.

 • Ben tint kullanımına, Procsin ile başladım ilk. ”Pink” adlı tint’ini kullanıyorum şu an güncel olarak. Ancak o daha berry bir ton. Dudakta; pembemsi, vişnemsi bir görünüm sağlıyor. Ben biraz daha, kırmızımsı bir tint arıyordum son zamanlarda. İnternette ve keşfette, karşıma sıkça çıkan, Pastel’in ”Carmen” adlı tint’ini, ben de alıp denemek istemiştim. Ürünle ilgili bu yazımda, sizlerle gözlemlerimi paylaşacağım.
 • Hem dudak hem de yanak için geliştirilmiş bir ürün. Ancak ben tint’leri sadece, dudak ürünü olarak kullanıyorum.
 • Ürünün, sıvı ve oldukça akışkan bir yapısı var. Dudağa, su gibi sürülüyor. Yapısı ince ve hafif olduğu için dudakta ağırlık yapmıyor. Dudağa sürdükten sonra, sanki hiç sürmemişsiniz gibi bir hafiflik. Bu yönüyle, üründen çok memnun kaldım.
 • Ürünün kokusu, çocukken hastalandığımda içtiğim şurupların kokusuna benziyor. Ben kokusunu sevdim. Koku olarak da, asla beni rahatsız etmeyen bir ürün.
 • Ben bu ürünü, kimi zaman tek başına kimi zaman da, üzerine dudak bakım yağı sürerek kullanıyorum. Hatta kullandığım dudak bakım yağını da, rengiyle birlikte buraya sizler için ekleyeceğim.
 • Fotoğrafta, hem tint’in hem de dudak bakım yağının swatch’larını görmektesiniz. En üstteki renk; Carmen’in rengi. En alttaki renk ise dudak bakım yağının rengi. Dudak bakım yağının fotoğrafını da, aşağıya sizler için ekleyeceğim. Tint, fotoğraftan da görüldüğü üzere, kırmızı renkte. Dudakta duruşunu da, buraya ekliyor olacağım. Capcanlı bir kırmızı tonu. Bu rengin de içerisinde; çok az pembelik, fuşyalık var. Ancak dudakta, kırmızı duruyor. Bu yönüyle ürünün renk tonundan da memnun kaldım.
 • Dudak bakım yağını da, sizler için buraya ekledim. Ürünün ismi; Mon Amour Fresh Fruity Watermelon Dudak Bakım Yağı. Ürünü internette ve Şok Marketlerde bulabilirsiniz. Dudağa, kırmızı bir renk veren dudak bakım yağı. Carmen ile birlikte kullanabilmek için almıştım. Bu yağın, Forest Berries olanını da, Procsin’in ”Pink” adlı tint’i ile kullanıyorum. Tintlerin üzerine dudak bakım yağı sürünce, daha parlak bir görünüm oluyor.
 • Pastel’in Carmen adlı tint’ini, ben çok beğendim. Hakikaten popüler olacak kadar varmış. Kesinlikle günlük kullanım için şahane bir tint. Kalıcılığı da, oldukça başarılı. Gün boyu dudağımda kaldı. Parlaklığı ve rengi, akşama doğru biraz solsa da, dudağımdaki o kırmızılık, hiç gitmedi. Ürünü akşam dudağımdan silerken dahi, dudağımda biraz kırmızılığı kaldı.
 • Şişesi ve kapağı, sapasağlam bir ürün. Oldukça kaliteli. Aynı zamanda, aplikatörü de çok kullanışlı.
 • Kırmızı renkte bir tint arıyorsanız, Pastel’in carmen adlı tint’ine, sizler de bakabilirsiniz. Renk, yapı ve kalıcılık olarak benim beklentimi karşılayan bir ürün oldu.
 • Ürünün açıldıktan sonraki kullanım süresi; 12 ay. Cruelty free ve vegan bir ürün. Paraben ve gluten içermiyor.
 • Ürünün dudakta duruşu ise bu şekilde. Daha parlak durması için üzerinden dudak bakım yağını geçmiştim. Sizler bu ürünü kullandıysanız, yorumlarınızı benimle de paylaşabilirsiniz. Farklı tint önerilerinizi de, mutlaka bekliyorum.

Saç boyama, saç bakımı, tanıtım yazıları, pr & marka iş birlikleri ya da aklınıza gelebilecek birçok konuda merak ettikleriniz ve danışmak istedikleriniz için bana aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz:

Mail: ebrubektasoglu@gmail.com

Facebook

Tumblr

X: @ebrubektasoglu

Instagram: @ebru.bektasoglu

Dijital portfolyom: Behance

 
 
 
       

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir