Kızıl Saç,  Saç Bakımı

Biten Saç Bakımı Ürünleri

Merhabalar blog ailem.

Bugünkü yazımda sizlerle; bu hafta bitirdiğim, saç bakım ürünleri ile ilgili ürün yorumlarımı paylaşacağım.

1- Elidor Renk Koruyucu ve Canlandırıcı Bakım Şampuanı

  • Bu şampuandan, bir takipçim sayesinde, haberdar olmuştum. Renk koruyucu bir ürün olduğu için alıp denemek istemiştim. Ürünü ilk kez kullandım ve bu hafta bitirdim. Oldukça bereketli bir ürün olduğu için bir aydan fazladır, bu şampuanı kullanıyorum. Renk koruma konusunda, bu üründen memnun kaldım. Saçlarımın renginin, matlaşmasını önledi. Saçlarıma parlaklık ve yumuşaklık kazandırdı. Ancak bu şampuan ile saç derim, maalesef hiç uyuşmadı. Şampuan saç derime uygun bir ürün değildi maalesef. Bunu, daha önce kullandığım, farklı bir Elidor şampuanda daha yaşamıştım. Bu şampuan saç derimde, çok az da olsa, maalesef kaşıntı yaptı. Aynı zamanda, uzun zaman sonra ilk kez, saçlarımda dökülmeye neden oldu. Saçlarım bu şampuana alıştıktan sonra, bu dökülme zamanla durdu. Temizleme konusunda, çok iyi bir ürün. Ancak saç derim ile uyumlu bir ürün olmadığı için tekrar kullanmayı düşünmüyorum. Memnun kaldığım renk koruyucu şampuan önerilerimi, şuraya tıklayıp okuyabilirsiniz.

2- Bee Beauty Keratin Saç Maskesi

  • Bu serideki tek kullanımlık saç maskelerinin, neredeyse çoğunu denedim. Bu keratinli olanını ise ilk kez deniyorum. Serideki en sevdiğim maske, bu maske oldu. Kokusunun güzelliği, saçıma verdiği yumuşaklık, parlaklık ve en önemlisi de, saçlarımı olduğundan daha düz yapması nedeniyle, benden tam not aldı. İhtiyaç duydukça alabileceğim saç maskelerimden biri oldu. Benim saçlarım, doğuştan düz. Fakat bu maskeyle, bildiğiniz pırasa gibi, sanki fön çektirmişim gibi oldu. Galiba keratinli oluşundan.

3- Uni Baby Saç ve Vücut Şampuanı

  • Düzenli olarak kullandığım ve bittikçe tekrar tekrar aldığım şampuan. Saçlarım için kullanmıyorum bu ürünü. Duş jeli ve makyaj fırçalarımı temizleme amaçlı kullanıyorum. Aynı zamanda bir saç bakım ürünü olduğu için bitirince, bu yazıya eklemek istedim. Ürünün şişesi değişmiş. Yeni şişesi bu. Fakat içerik ve etki bakımından aynı. Ürünle ilgili ayrıntılı inceleme yazımı, şuraya tıklayıp okuyabilirsiniz.

Saç boyama, saç bakımı, tanıtım yazıları, pr & marka iş birlikleri ya da aklınıza gelebilecek birçok konuda merak ettikleriniz ve danışmak istedikleriniz için bana aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz:

Mail: ebrubektasoglu@gmail.com

Facebook

Tumblr

 
 
 
       

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir