Kozmetik

Nisan Biten Ürünler

Yepyeni bir ürün inceleme yazısından herkese merhabalar.

Bugünkü yazımda; Nisan ayında bitirdiğim ürünlerle ilgili yorumlarımı sizinle paylaşacağım.

PROCSIN Parfüm NO: 146

Procsin markasının parfümünü, ilk kez deniyorum. Daha önce bu markanın, boom butter adlı saç bakım yağını denemiştim ve üründen memnun kalmıştım. Ankara’da mağazası yeni açılmıştı ve bir gün iş çıkışı mağazasından, gayet uygun bir fiyatla, parfümünü satın almıştım. Parfüm; içerdiği notalar bakımından ilgimi çekmişti ve kokusunu da beğenince, ürüne bir şans vermek istemiştim. Parfümün üst notalarında; Frenk üzümü ve frezya, orta notalarında; gül, paçuli, alt notalarında ise; vanilya, sarı ahşap ve ambergris var. Ben parfüm denerken, genellikle gül ve vanilya kokusu içeren parfümleri beğenirim daha çok. Bu kokuyu da, severek kullandım. Fakat zamanla, kokudan sıkıldığımı söyleyebilirim. Ne kadar fresh bir koku olsa da, zamanla burnuma biraz şekerli ve meyve aroması baskın bir kokuymuş gibi geldi. Ben daha çok; meyve kokusunun daha az baskın olduğu, çiçeksi ve baharatlı kokulardan hoşlanıyorum. Bu açıdan, bu parfümü uzun vadede kullanabileceğimi düşünmüyorum. Bu sebeple, ürün bittikten sonra tekrar alma gereği duymadım. Parfümün kalıcılığı fena değildi ama gün içinde bir iki fıs daha tazeleme ihtiyacı duymuştum. Yoğun bir kokusu yoktu, rahatsızlık vermedi ve baş ağrısı da yapmadı. Ürün; paraben ve zararlı kimyasallar içermiyor. Bununla birlikte; Procsin markası, ürünlerinin hiçbirinde hayvanlar üzerinde test yapılmadığını da belirtiyor. Bu açıdan da, sevdiğim bir marka. Parfümünden genel olarak memnun kaldım ama çok daha fazla sevdiğim, favori kokularım var. Onları kullanmaya devam ediyorum. Bir de bu parfümü sıkarken, ürün tırnağıma aktığında, ojemi biraz soldurduğunu fark ettim. Bu açıdan, pek kullanışlı bir ürün olmadı. Sıkarken dikkat ettim. Ama yine de alınabilir bir parfüm ve çeşit olarak da herkese hitap edebilecek, çok güzel notaların olduğu bir parfüm skalası var. Sizler de bakabilirsiniz.

Benri Saç Maskesi Angelica & Argan

Benri’nin tüm saç maskesi çeşitlerini kullandım daha önce. Ancak en sevdiğim maskeleri, biri bu diğeri de aynı maskenin, incir & zeytinyağı içeren çeşidi. Severek kullandığım ve bittikçe tekrar tekrar satın aldığım, favori saç bakım ürünlerimden. Bu çeşidini de, ilk kez denedim ve üründen çok memnun kaldım. Öncelikle kokusu çok hoştu ve saçta birkaç gün kalıyordu, kalıcılığı da çok iyiydi. Saç tellerini yumuşatması, saçların elektriklenmesini ve kabarmasını önlemesi, saçların taranmasını kolaylaştırması ve saçlara gözle görülür bakım yapması, fiyatına göre oldukça başarılı, olumlu etkiler. Boyalı saçlar boyasız saçlara göre çok daha fazla neme ve bakıma ihtiyaç duyduğu için, mutlaka düzenli olarak maske yapmak gerekiyor. Ancak şu sıralar, canlı ve neon kırmızılar kullandığım için saç rengimin çok akmasını istemediğimden, bir süre durulama gerektiren ürünleri kullanmamaya karar verdim. Durulama gerektiren saç bakım ürünlerini genelde, saçlarımın rengi solmaya yakın kullanmayı tercih ediyorum. Uygun fiyatlı ve güzel bakım yapan bir maske arıyorsanız, bu saç maskesini ve diğer çeşitlerini de sizlere önerebilirim.

Benim Nisan ayında bitirdiğim ürünler bunlardı. Birkaç adet saç boyası da bitirdim. Ancak sürekli kullandığım ve daha önce bloğumda yorumladığım renkler olduğu için buraya eklemedim. Sizler de favoriniz olan, beğendiğiniz bakım ürünlerini benimle paylaşabilirsiniz.

Saç boyama, saç bakımı, marka iş birlikleri ya da aklınıza gelebilecek birçok konuda merak ettikleriniz ve danışmak istedikleriniz için bana aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

Mail: ebrubektasoglu@gmail.com

Facebook

Twitter

Instagram

Tumblr

Ebru Bektaşoğlu

 
 
 
       

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir