Kişisel Bakım,  Kozmetik

Kasım 2023 Biten Ürünler (Kişisel Bakım ve Kozmetik)

Merhabalar blog ailem.

Bildiğiniz üzere epeydir, her hafta sizlerle, bitirdiğim ürünlerle ilgili ürün yorumlarımı, bloğumda düzenli olarak paylaşmaktayım.

Ancak geçtiğimiz hafta bitirdiğim ürünleri, yoğunluğumdan dolayı buraya ekleyemedim. Bu nedenle, geçtiğimiz haftadan bugüne kadar bitirdiğim ürünleri, ay bitimine az kaldığı için bir yazıda toplamak istedim.

Geçtiğimiz haftadan şu anki Salı gününe kadar, toplamda 5 adet ürün bitti. Ürünlerle ilgili yorumlarımı, sizler için aşağıya ekliyor olacağım.

1- Pure Love by Gabrini

  • Bu kokuyu, epeydir kullanıyorum ve geçtiğimiz hafta bitirdim. Sırf merak ettiğim için almıştım. Genelde bu markanın kokuları, bana nostaljik geliyor. O yüzden, belki farklı, kendine özgü bir kokusu vardır diye düşünmüştüm. Parfümün dip notaları; misk, vanilya, benzoin, süt notaları, amber, sandal ağacından oluşuyor. İnternette notalarını araştırınca bulmuştum. Genelde herhangi bir parfümde; misk, vanilya, amber ve sandal ağacı olduğunu gördüğümde, sevdiğim kokular olduğu için hemen ilgimi çekiyor. Bu parfümü de, genel anlamda beğendim. Çok hoş ve gizemli bir kokuya sahip. Üstünüzde gün boyu kalıyor, kokusu hemen uçmuyor. Ancak elimde, benzer notaları içeren ve kalıcılıkları çok daha başarılı olan kokular olduğu için bu parfümü tekrar almayı düşünmüyorum.

2- Bee Beauty Pink Velvet Body Mist

  • İlk kez kullandığım ve çok memnun kaldığım bir vücut spreyi. Daha önce bu markanın, ”Sheer Love” isimli vücut spreyini kullanmıştım ve memnun kalmıştım. Ancak ”Pink Velvet” bence ondan çok daha güzel kokuyor ve kokusu daha kalıcı. Yaz mevsiminden beri kullanıyorum bu ürünü. Araya başka kokular girdiği için ürünü geçtiğimiz hafta bitirebildim. Çok güzel, ferah bir koku. İnsana kendini; yenilenmiş ve ferahlamış hissettiriyor. Taze, fresh bir koku. Tam ilkbahar ve yaz mevsimi için uygun bir koku. Bu vücut spreyini ne zaman sıksam, etrafımdaki birçok insan, parfümümü soruyordu. Kalıcı, dikkat çeken ve kendini belli eden bir koku olduğu için tekrar alabileceğim bir body mist. Ürünü favorilerime eklemiş bulunuyorum.

3- Mara Evde 1 Dakikada Kolay ve Doğal Manikür & Pedikür

  • Bu ürünü de ilk kez kullandım ve çokça memnun kaldım. Yeniden satın alabileceğim bir manikür-pedikür peelingi. Ben manikür ve pedikürümü, evde yapıyorum. Her manikür ve pedikür sonrası, bu peeling ile hem ellerimi, ayaklarımı hem de tırnak etlerimi ovdum. Cildi yenileyici bir etkisi olduğunu söyleyebilirim. Tanecikleri küçük yapıda olduğu için cildimi de çizmedi. Herhangi bir tahrişe neden olmadı. Yapısı yağlı gibi olduğu için de, tırnak etlerimi ve ellerimi yumuşattı. Ellerimin, daha bakımlı görünmesini sağladı. Aynı zamanda, tırnaklarıma da parlaklık verdi.

Yukarıda, bitirdiğim kişisel bakım ürünleriyle ilgili yorumlarımı sizlerle paylaştım. Şimdi ise bitirdiğim kozmetik ürünlerine geçmek istiyorum:

4- Pastel Pro Fashion Trend Line Liquid Eyeliner Bordeaux

  • Severek kullandığım ve kızıl saçla uyumunu çok beğendiğim, renkli eyelinerlarımdan biri. İçerisinde çok az kalmıştı ve artık kuruduğunda rengi, ilk aldığım zamanlardaki gibi canlı durmuyordu. Tarihi de bu ay itibariyle geçtiği için ürünü elden çıkardım. Pastel’in bordo eyelinerı ile ilgili ayrıntılı inceleme yazımı, şuraya tıklayıp okuyabilirsiniz.

5- Mon Amour BB Krem Açık Ton

  • Mon Amour markasının ürünlerini, severek kullanıyorum. Bb kremini ise ilk kez kullandım ve geçen hafta ürünü bitirdim. Ürünün fotoğrafını çekmeyi unutmuşum. Ama iyi ki, rengini fotoğraflamışım. Yazın Garnier bb kremim bittiğinde, bu ürünü bana arkadaşım hediye etmişti. Serideki en açık renk olarak geçiyor. Ürünün nemlendirici etkisini ve cildime tıpkı renkli bir kremmiş gibi kolaylıkla sürülmesini, çok beğendim. Cildimde herhangi bir olumsuz duruma da neden olmadı. Ancak en açık renk tonunda olmasına rağmen, cildime koyu geldiği için maalesef yeniden kullanmayı düşünmediğim bir bb krem.

Benim, bitirdiğim kişisel bakım ve kozmetik ürünleriyle ilgili ürün yorumlarım böyleydi. Sizler de, favori bakım ürünlerinizi, benimle paylaşabilirsiniz.

Saç boyama, saç bakımı, tanıtım yazıları, pr & marka iş birlikleri ya da aklınıza gelebilecek birçok konuda merak ettikleriniz ve danışmak istedikleriniz için bana aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz:

Mail: ebrubektasoglu@gmail.com

Facebook

Tumblr

 
 
 
       

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir