Kozmetik

Ürün İnceleme: Beaulis Dream It Kontür Paleti 532 Dreamy

Merhabalar blog ailem.

Bugünkü yazımda sizlerle birlikte; Beaulis markasının 532 Dreamy adlı kontür paletini inceleyeceğiz.

Yazının ana görseli için seçtiğim fotoğraftaki diğer makyaj ürünleri ile ilgili inceleme yazılarını da aşağıya sizin için ekliyorum.

Beaulis Mini Mat Likit Ruj Seti – 230 Fundamentals

Beaulis Likit Mat Ruj – Juliet

Beaulis Point It 236 Fire Ball

Diğer ürünlerle ilgili yazıları, yukarıya linkledim. Şimdi, 532 Dreamy ile ilgili yorumlarımı da, aşağıya ekleyeceğim.

  • Kontür paletindeki renkleri yakından görebilmeniz için koluma swatchladım. Kontür paletinde; soldan sağa bronzer, aydınlatıcı ve allık bulunuyor. Bu açıdan, oldukça kullanışlı bir ürün.
  • Bronzer; soğuk alt tonlu bir kahve tonu. Aydınlatıcı; fazla parlak değil, tam benlik. Ben aydınlatıcısını, hem yanaklarıma aydınlık vermek amaçlı kullandım hem de göz farı olarak kullandım. Her iki açıdan da, benim için görevini yerine getiren bir ürün oldu. Allığı ise; sıcak alt tonlu bir pembe tonu. Ben genelde, soğuk alt tonlu, toz pembe rengini daha çok severim. Bu açıdan, allığını çok fazla kullanamadım. Kullandığım zamanlarda da, fırçayla çok az alıp yanaklarıma sürdüm.
  • Paletteki renklerin pigmentleri güzeldi. Renklerini güzel veriyorlar ve toz toz duran ürünler değil. Aynı zamanda, cildimde de herhangi bir olumsuz duruma; sivilce vb. neden olmadı. Beaulis‘in şu ana kadar kullandığım tüm ürünlerinden hep memnun kalmışımdır zaten.
  • Tek bir üründe, yüz kontürünüzü tamamlamak istiyorsanız ve allık olarak da genelde, pembe ve tonlarını kullanıyorsanız, bu kontür paletine siz de bakabilirsiniz. Beaulis markasının ürünlerini, Gratis mağazalarında bulabilirsiniz.

Benim bu ürünle ilgili sizlerle paylaşmak istediğim yorumlarım böyleydi. Sizler de favori kontür paletlerinizi ya da allık, aydınlatıcı ve bronzer önerilerinizi benimle de paylaşabilirsiniz.

Saç boyama, saç bakımı, tanıtım yazıları, pr & marka iş birlikleri ya da aklınıza gelebilecek birçok konuda merak ettikleriniz ve danışmak istedikleriniz için bana aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

Mail: ebrubektasoglu@gmail.com

Facebook

Tumblr

Instagram

Ebru Bektaşoğlu

 
 
 
       

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir