Kozmetik,  Öneri

Ürün İnceleme: Brooklyn Bloom With Grace 9’lu Far Paleti

Yepyeni bir ürün inceleme yazısından herkese merhabalar.

Bugünkü yazımda sizlerle birlikte; Brooklyn markasının, ”Bloom With Grace” adlı, 9’lu far paletini, yakından inceleyeceğiz.

Daha önce bu markanın, kahve tonlarındaki far paletini ve allık paletini de buraya eklemiştim ve ürünlerle ilgili yorumlarımı, sizinle paylaşmıştım.

İlgili ürün inceleme yazısını buradan görüntüleyebilirsiniz.

Markanın bu far paletini ve allık paletini de, severek kullanıyorum. İlk kullandığım ürünleri bunlardı ve memnun kaldığım ürünler olduğu için Watsons indiriminde, Bloom With Grace adlı far paletini, gerçekten muhteşem bir indirimle yakaladım. İçerisindeki renkler tam benlikti, hiç kaçırmak istemedim. Birazdan onunla ilgili yorumlarıma geçeceğim.

  • Bloom With Grace, 9 farklı fardan oluşan bir palet. Renk skalası oldukça geniş. Hem pembe hem de şeftali tonlarının bulunduğu, oldukça kullanışlı bir far paleti. İnsan böyle bir far paleti aldığında, başka bir far paleti almasa da olur. Renk çeşitliliği çok güzel. Bu açıdan çok beğendiğim bir palet.
  • Çiçek gibi bir far paleti diyebilirim. İçerisinde; pembe, gül kurusu ve pek çok pastel tonlar bulunuyor. Ben renkleri oldukça romantik buldum. Özellikle pembe ve bordoya yakın tonlar, çok hoş. Sedefli ve metalik renkler hakim. Hem soğuk alt tonlu ve bakışlara derinlik katabilecek hem de sıcak alt tonlu, cıvıl cıvıl renkler. Her mevsim kullanılabilecek, gerek günlük gerek özel gün makyajları için harika bir alternatif bence.
  • Bakır ve kızıl saçlılar için de biçilmiş bir kaftan bence bu palet. Çünkü içerisindeki bazı renklerde, kızıl pigmentler hakim. Gerek soğuk alt tonlu gerek sıcak alt tonlu kızıl saçlarla, harika uyum sağlayacak renklerden oluşuyor. Şu an saçlarım, turuncu yansımalı bir kızıl tonunda. O yüzden, far paletindeki turunculu renkleri, şu sıralar çok kullanıyorum.
  • Renkleri yakından daha net görebilmeniz için hepsini koluma swatchladım. En alttan en üste sırasıyla renklerin isimleri şöyle; Secret, Kindness, Wild Plum, Truth, Bloom, Pearl, Celebration, Softy Pink, Pureness.
  • Farların pigmentleri çok yüksek. Asla tozutmuyorlar. Tıpkı palette durdukları gibi duruyorlar gözde. (: Renklerin pigmentleri ciddi anlamda yoğun ve çok güzel renk veriyorlar. Dokuları çok yumuşak ve ciltle çok güzel bütünleşen farlar. Kalıcılıkları çok güzel. Gerçekten bu kadarını beklemiyordum. Farlar yüksek pigmentli. Fırçayla ya da parmağınızla, göz kapağınıza çok az sürseniz bile, hemen rengini belli eden farlar. Bu yönüyle benden tam not aldı.
  • Far paletindeki renklerin çok kullanışlı olduğundan bahsetmiştim sizlere. Bence açık renkler aydınlatıcı olarak bile kullanılabilir. Pembe ve şeftali tonlarını ise allık olarak da kullanabilirsiniz. Ben denedim ve güzel sonuç aldım.
  • Genel olarak çok çok beğendiğim ve sizlere de tavsiye edebileceğim bir far paleti diyebilirim. İçeriğinde paraben yok. Açıldıktan sonra kullanım ömrü 12 ay. Ambalaj olarak da gayet güzel, ince olduğu için çantada çok yer kaplamıyor. Ancak hem bu palette hem de markanın diğer kahve tonlu paletinde, ürünün açılıp kapanabilen bir mekanizması yok. Yalnızca bantlayıp ürünü kapatabiliyor ve muhafaza edebiliyorsunuz. Farların uzun vadede, bozulmadan kullanılabilmesi için keşke daha kullanışlı bir ambalajı olsaydı. Çünkü içinin hava almaması gerekiyor. Bu yönüyle, biraz kullanımı zorluyor açıkçası.

Benim bu far paleti ile ilgili kullanıcı deneyimim böyleydi. Siz de memnun kaldığınız far paletlerini, benimle de paylaşmayı unutmayın.

Saç boyama, saç bakımı, marka iş birlikleri ya da aklınıza gelebilecek birçok konuda merak ettikleriniz ve danışmak istedikleriniz için bana aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

Mail: ebrubektasoglu@gmail.com

Facebook

Tumblr

Instagram

Ebru Bektaşoğlu

 
 
 
       

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir