Kişisel Bakım,  Kozmetik

Haftanın Bitenleri (Kişisel Bakım ve Kozmetik)

Yepyeni bir ürün inceleme yazısından herkese merhabalar.

Bugünkü yazımda sizlerle; bu hafta içinde bitirdiğim kişisel bakım ve kozmetik ürünleriyle ilgili yorumlarımı paylaşacağım.

Söze öncelikle, kişisel bakım ürünleriyle başlamak istiyorum:

1- Bee Beauty City Lovers Roma EDT Kadın Parfüm 50 ml

  • Bu hafta bir adet parfüm bitirdim. Bu parfümden bitirdiğim ikinci şişem. İlk şişeyi kendim satın almıştım. İkincisini ise arkadaşım kokusunu çok beğendiğim için bana hediye almıştı. Bu kokunun, hem notalarını hem de fiyatına göre kalıcılığını çok beğeniyorum. Bu kokuyu ne zaman sıksam, üzerimde kendini belli ediyordu. İçerisinde ylang ylang ve sandal ağacı notaları olduğu için satın almıştım ilk. Hem tatlı, pozitif enerji yayan, ferah bir koku hem de çekici bir koku. Şu an elimde farklı kokular olduğu için bu parfümden tekrar satın almayacağım. Ancak kokusunu özlersem, yine satın alabilirim.

2- Bee Beauty Nemlendirici Etkili Masaj Sabunu Mango

  • Bu sabunu da Gratis mağazasından satın almıştım. Ben genelde, peeling etkisi olan sabunları kullanmayı çok seviyorum. Cildi pürüzsüzleştirdiği için. Bu sabunun en başta kokusunu çok beğendim. O kadar belirgin bir kokusu var ki, daha kullanmadan tüm banyoyu sarmıştı kokusu. Ben kavun, mango gibi sarı meyvelerin kokusunu çok severim. Bu sabunun farklı çeşitleri de vardı. Ancak en güzeli, mango kokulusu bence. Genel anlamda memnun kaldığım bir ürün. Temizleme ve nemlendirme özelliği başarılı. Cildimi kurutmadı, herhangi bir irritasyona neden olmadı. Aynı zamanda, masaj etkisini ve cildimi pürüzsüzleştirmesini çok beğendim. Tekrar satın alabileceğim bir ürün oldu.

Bitirdiğim kişisel bakım ürünleri bunlardı. Şimdi ise kozmetik ürünlerine geçiyorum:

3- Le Petit Marseillais Onarıcı Dudak Bakım (Kuru ve Çatlamış Dudaklar için Lip Balm)

  • Bu lip balmı, geçtiğimiz yaz satın almıştım. Bu hafta ürünü bitirdim. Bu ürünü, hem dudaklarımı nemlendirmek hem de ruj sürmeden önce, dudaklarıma baz olarak uygulamak için kullandım. Renksiz bir lip balm. Bu yüzden, her renkten rujumun altına uyguladım. Nemlendirme özelliği bana göre çok iyiydi. İhtiyaç duyduğum her an kullandım bu ürünü. Dudaklarımı çok güzel nemlendirdi. Kaygan ve yumuşacık bir yapısı var. Nem vermesinin yanı sıra, dudaklarımı soğuğa ve kuruluğa karşı da korudu. Ürünle ilgili detaylı inceleme yazımı, şurada bulabilirsiniz. Bitirdiğim haliyle de ürünü aşağıya ekliyor olacağım.

4- Beaulis Drag It Matte Inkpen Keçe Uçlu Kahverengi Eyeliner 196 Brown

  • Bu ürünü de, geçtiğimiz yaz Ankara‘da Bahçelievler’deki Gratis’ten satın almıştım. Göz makyajında kahverengi tonlarını kullanmayı çok sevdiğim için kahverengi eyeliner arayışındayken bu ürünü mağazada keşfetmiştim. Kolay uygulanabilen bir eyeliner. Siyah eyeliner’a göre daha soft ve buğulu bir görünüm yaratıyor. Bu eyeliner’ı, renk olarak beğenmiştim. Koyu kahverengi bir renk tonu vardı. Ancak ilk aldığım zamanlardaki opaklığını, zamanla kullanıma bağlı olarak yavaştan kaybetmeye başladı. Bir de ürünü temizledikten ve yıkadıktan sonra göz kapağımda pütür pütür bir kalıntı bırakıyordu. Ürün eskisi gibi renk vermediği için bu hafta ürünü elden çıkardım. Fiyatına göre fena değildi. Ürünle ilgili detaylı inceleme yazım için şuraya tıklayabilirsiniz.

5- Beaulis Twist It Asansörlü Göz Kalemi 100 Black

  • Bu göz kalemini, yazın satın almıştım. Asansörlü olduğu için kullanımı oldukça kolay ve pratik. Siyahlığı da fiyatına göre fena değildi bence. Ancak ucu zamanla kurudu ve göz kapağıma süremediğim için bu hafta bu ürünü elden çıkardım. Ürünü tam da bitirmemiştim. Fakat bu halde de kullanamazdım. Ürünle ilgili ayrıntılı inceleme yazımı, şurada bulabilirsiniz.

Tanıtım yazıları, pr & marka iş birlikleri ya da aklınıza gelebilecek birçok konuda merak ettikleriniz ve danışmak istedikleriniz için bana aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz:

Mail: ebrubektasoglu@gmail.com

Facebook

Tumblr

Behance

X: @ebrubektasoglu

Instagram: @ebru.bektasoglu

 
 
 
       

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir