Kızıl Saç,  Kozmetik,  Saç Bakımı

Haftanın Bitenleri (Saç Boyası, Saç Bakımı, Kozmetik)

Yepyeni bir ürün inceleme yazısından herkese merhabalar.

Bugünkü yazımda sizlerle; bu hafta içerisinde bitirdiğim ürünlerle ilgili yorumlarımı paylaşacağım. Bu yazıda bu hafta bitirdiğim; saç boyası, saç bakımı ürünleri ve kozmetik ürünlerini bulabilirsiniz.

1- Lil’afix 7/65 Lal Kızılı ve Bee Beauty 30 Volume Oksidasyon Kremi

  • Bu hafta, bir adet Lil’afix 7/65 lal kızılı saç boyası ile Bee Beauty markasının 30 volüm oksidanını bitirdim. Bildiğiniz üzere, saç diplerimi uzunca bir süredir hiç boyamadım. Bu hafta, aylar sonra ilk kez tüp boya ile dip boyası yaptım. Bu renk benim, uzun yıllardır hem dip boyası hem de saçlarımın tamamını boyamak için kullandığım, favori kızıl tonlarımdan. Pembe yansımaları olan, çok koyu olmayan saçlarda bile tutabilen, canlı ve parlak bir kızıl tonu. Yanında kullandığım oksidanı da, daha önce de kullanmıştım, ürünü Gratis’ten satın almıştım. Bu ikisini, birebir ölçü ile karıştırıyorum. İçerisine başka hiçbir ürün eklemeden de, boya karışımını fırça ile saçlarıma uyguluyorum. Bu oksidandan da memnun kaldım. Saç boyasıyla güzel karıştı ve boyanın saçımda, canlı renkte tutmasını sağladı. Aynı markanın, 20 volüm oksidanını da kullanmıştım. Uzun yıllardır, çoğunlukla 30 volüm oksidan alıyorum hep. Ancak bundan sonrasında, oksidan volümünü düşürmeye karar verdim. Çünkü şu an saçlarım açık renk bir kızıl tonu olduğu için 20 volüm ile de boyayabilirim.

2- Bee Beauty Renk Koruyucu Saç Maskesi

  • Bu hafta bir tane de, renk koruyucu saç bakım maskesi bitirdim. Ben normalde, saç maskesi kullanmayı bıraktım. Saç rengimin çok fazla akmaması için mümkün olduğunca, daha az ürün kullanmaya çalışıyorum. Ancak saçlarımın yumuşaklığa ihtiyacı olduğunda, böyle tek kullanımlık ürünler çok işime yarıyor. Bu maskeyi de, saçlarımı boyadığım gün, saçlarımı yıkadıktan sonra kullanmıştım. Bu maske benim saçlarıma çok iyi geliyor ve saç tellerimi yumuşatıyor. Böylelikle saçlarımın duştan sonra daha kolay taranmasını sağlıyor. Ürünle ilgili detaylı inceleme yazımı, şurada bulabilirsiniz.

3- Beaulis Carnival Eyeliner 642 Magenta Haze

  • Bu ürünü de, geçtiğimiz yaz satın almıştım. Yazları renkli makyajlar yapmayı çok seviyorum. Bu eyelinerın da renk tonu tam istediğim gibi çıkmıştı. Ürünün dışı ne renkse, kendi de o renkti. Mor-magenta arası bir tonu vardı. Geçtiğimiz yazdan beri bu eyelinerı severek kullandım. İnce uçlu olduğu için incecik ve keskin bir bitiş sağlıyordu. Mat bir bitişi vardı ve sürdükten sonra birkaç dakika içinde tamamen kurumuş oluyordu. Kalıcılık olarak da güzeldi, gün içinde hiç bozulduğunu görmedim. İçinde çok az kalmıştı ve kapağı açıldıktan sonraki kullanım süresi bitmeye yaklaştığı için ürünü bu hafta elden çıkardım. Şu an göz makyajımda ağırlıklı olarak; siyah ve kahverengi tonlarını kullanıyorum. Ürünün rengini ve detaylı inceleme yazısını, şurada bulabilirsiniz.

Tanıtım yazıları, pr & marka iş birlikleri ya da aklınıza gelebilecek birçok konuda merak ettikleriniz ve danışmak istedikleriniz için bana aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz:

Mail: ebrubektasoglu@gmail.com

Facebook

Tumblr

Behance

X: @ebrubektasoglu

Instagram: @ebru.bektasoglu

 
 
 
       

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir