Kozmetik

theBalm Meet Matte Hughes Long Lasting Liquid Lipstick Loyal

Yepyeni bir ürün inceleme yazısından herkese merhabalar.

Bugünkü yazımda sizlerle; theBalm markasının, ”Loyal” adlı, kırmızı renkteki likit mat rujunu yakından inceleyeceğiz.

  • Bu ruju geçtiğimiz ay, Gratis‘te alışveriş yaparken arkadaşım bana hediye etmek istemişti. Ben uzun zamandır markanın, bu likit yapıdaki rujlarını denemeyi çok istiyordum. theBalm markasını, en başta tasarım olarak çok beğeniyorum. Bu tarz retro tasarımlar, vintage meraklısı olduğum için hep ilgimi çekiyor. Daha önce markanın, far paletini kullanmıştım ve gerek pigmentlerinin yüksek oluşu gerek toz toz olmayışı ve kalıcılık açısından da, far paletini çok severek kullanmıştım. Nihayet bu seriden de bir rujum var artık. Seride en beğendiğim renk ”Loyal” olunca, arkadaşım da bana kırmızının çok yakışacağını düşünerek bu ürünü bana hediye etti.
  • Ambalajından da görüldüğü üzere, oldukça canlı ve parlak bir kırmızı tonunda. Çok dikkat çeken, iddialı ve göz alıcı bir renk tonu var. Bence hem günlük makyajlarda hem de gece makyajlarında, davet makyajlarında tercih edilebilir. Canlı kırmızı saçlarla mükemmel bir uyum sağlıyor. Gerçekten öne çıkan bir kırmızı tonuna sahip. Rengin içerisinde pembelik, neredeyse hiç yok denecek kadar az. Sıcak alt tonlu, capcanlı bir kırmızı. Ben genelde, soğuk alt tonlu ve içinde pembelik, fuşyalık olan kırmızı rujları daha çok tercih ediyorum. Ancak kombinimde canlı kırmızı tonları tercih ettiysem, rujumu da daha canlı kırmızı tonlardan seçiyorum. Bu renk tam, net bir kırmızı tonu.
  • Ürünün naneli, mentollü bir kokusu var. Ben kokusunu beğendim. Bu tarz nane kokulu ürünler, genelde dudak dolgunlaştırma etkisine sahip oluyor. Deneyimlediğim kadarıyla söyleyebilirim. Bu ruju da, dudağıma sürdüğümde, dudağımda bir ferahlık hissi oluyor. Aynı zamanda, çok azıcık da olsa ruju sürdükten sonra dudağımda çok az bir yanma demeyeyim de karıncalanma gibi bir his oluyor. Normalde bu hissi ben sevmem. Ancak bu üründe bu hissiyat çok az. Aynı zamanda, bu etkisiyle dudaklarımı olduğundan daha dolgun gösterdi ve öne çıkardı. Ruju sürdükten sonra birkaç dakika, rujun varlığı dudakta hissediliyor ve ferahlıkla birlikte gelen bir dolgunlaştırma etkisi oluyor. Bu yönüyle de üründen memnun kaldım.
  • Ürünün aplikatörü güzel, kullanışlı bir aplikatörü var. Yapısı çok sıvı değil. Dudakta kaygan bir şekilde kolaylıkla sürülebiliyor ruj. Tek katta opaklık ve kapatıcılık sağlayan bir yapısı var. Renk pigmenti oldukça yüksek ve çok başarılı. Kat kat sürmenize gerek kalmadan, bir iki katta hemen rengini dudağa veriyor ve opak bir bitiş sağlıyor. Dalgalanmaya, yamalı bir görüntüye neden olmuyor.
  • Kalıcılık olarak da bu üründen memnun kaldım. Gün içinde renginde çok oynama, bozulma olmadı. Ürünü kullandığım günlerde, rujumu tazeleme gereksinimi duymadım hiç.
  • Ben ruju şu şekilde kullanıyorum: İlk önce dudaklarımı, lip balm ile nemlendiriyorum. Ardından benzer renkte bir dudak kalemi ile dudaklarımı çerçeveliyorum. Sonrasında ise bu ruju uyguluyorum. Bu sayede hem pürüzsüz hem de dudak çizgileri belli olan, kusursuz bir görünüm sağlıyorum.
  • Ürünün kapağı açıldıktan sonraki kullanım süresi; 12 ay. Ürünü Gratis mağazalarında bulabilirsiniz.
  • Rujun dudakta duruşunu, aşağıya sizler için ekliyor olacağım. Bu ruju kullandığım bir günden de bir fotoğraf bırakacağım aşağıya. O günkü makyajım da çok beğenilmişti.
  • Rujun dudakta duruşunu ve makyajımın fotoğrafını yukarıda sizlerle paylaştım. Ruj dudakta biraz geç sabitleniyor. Ancak gün boyu ilk sürdüğünüz haliyle dudakta kalıyor. Sizler de beğendiğiniz kırmızı ruj önerilerinizi benimle paylaşabilirsiniz.

Tanıtım yazıları, pr & marka iş birlikleri ya da aklınıza gelebilecek birçok konuda merak ettikleriniz ve danışmak istedikleriniz için bana aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz:

Mail: ebrubektasoglu@gmail.com

Facebook

Tumblr

Behance

X: @ebrubektasoglu

Instagram: @ebru.bektasoglu

 
 
 
       

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir