Kozmetik,  Vegan

Golden Rose Velvet Matte Lipstick No: 19 Paradise Pink

Yepyeni bir ürün inceleme yazısından herkese merhabalar.

Bugünkü yazımda sizlerle; Golden Rose markasının 19 numaralı ”Paradise Pink” adlı mat rujunu yakından inceleyeceğiz.

Bu ruju, geçtiğimiz günlerde kullanmıştım ve rujumun markası ve numarası sorulmuştu. Ben de bugünkü yazımda; bu rujla ilgili yorumlarımı sizlerle paylaşmak istedim.

Bu ruju, Ankara‘da sanırım yeni açılan Migros’un Mion adlı mağazasından satın almıştım. Daha önce de severek kullandığım ve bitmesine üzüldüğüm bir rujdu. Bitince yenisini Mion mağazasından satın aldım. Ancak elimde yeteri miktarda vişne kırmızısı tonlarda rujum olduğu için ürünün minik boy olanını satın aldım. Bu renk tonunu çok sevdiğim için arada özlediğimde sürüyorum.

Golden Rose‘un bu serisinde; 14, 20, 23 ve 29 numaralı rujlarını da çok severek kullanmıştım. Özellikle 20 ve 23, bir dönem kışın hiç elimden düşürmediğim renklerdi. 20 numarası 19 numarasından bir tık daha koyu ve daha bordo bir ton. O renk de efsanedir. Özellikle pembe alt tonlu ve vişne kızılı saçlarla çok güzel uyum sağlayan bir rengi var.

  • Bu rujun yapısını çok beğeniyorum. Dudakta yağ gibi kayan bir yapısı var. Yumuşacık sürülüyor. Fakat sürmeden önce dudaklarımı mutlaka lip balm ile nemlendiriyorum. Mat ruj olduğu için kuruma olmaması açısından. Bu rujların mat bir bitişi var. Ancak dudağı kurutmayan yapıları var. Dudakta aşırı parlak durmuyorlar.
  • Rujun rengi; vişne kırmızısı tonunda. Ancak renk tonu olarak içerisinde; pembe ve fuşya tonlar barındırıyor. Koyu renk fuşya tonu gibi bir kırmızısı var. Rengini direkt veriyor ve opak bir görünüm sağlıyor. Dudakta dalgalanma yaratmıyor.
  • Rengini daha net bir şekilde görebilmeniz için elime swatch’ladım ve dudakta duruşunu da yazıma ekledim. Ben ruju sürmeden önce ilk başta dudaklarımı lip balm ile nemlendiriyorum. Ardından ise Rival Loves Me Dudak Kalemi No: 07 Authentic adlı dudak kalemi ile dudaklarımı çerçeveliyorum. Sonra ise bu ruju sürüyorum. Çok sevdiğim dudak kombolarımdan biridir. İki ürünün rengi, birbirini güzel tamamlıyor.
  • Ürünün herhangi bir belirgin şekilde kokusu yok. Bu açıdan da ürünü beğeniyorum. Burnuma yoğun şekilde gelen bir kokusu yok. Ürünün kapağı açıldıktan sonraki kullanım süresi ise 18 ay. Paraben içermeyen bir ürün. Aynı zamanda vegan ve hayvanlar üzerinde test edilmediği internet sitesinde belirtilmiş. Bu yönüyle de kalbimi kazanan bir ruj serisi.
  • Ürünün renk tonu; pembe ve soğuk alt tonlu, beyaz tenli cilde yakışacaktır. İçerisinde yoğun şekilde pembe ve fuşya ton bulunuyor. Kadifemsi, yumuşacık sürülen mat bir ruj arıyorsanız, bu seriye sizler de bakabilirsiniz.

Saç boyama, saç bakımı, tanıtım yazıları, pr & marka iş birlikleri ya da aklınıza gelebilecek birçok konuda merak ettikleriniz ve danışmak istedikleriniz için bana aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz:

Mail: ebrubektasoglu@gmail.com

Facebook

Tumblr

Behance

X: @ebrubektasoglu

Instagram: @ebru.bektasoglu

 
 
 
       

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir